Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події

Презентація :" Добро і зло "

Етика

Для кого: 5 Клас

08.08.2021

196

17

0

Опис документу:
Презентація ілюструє матеріал до уроку християнської етики,що дасть змогу краще подати тему уроку. Матеріал стане допвненням до уроку .Добро і зло супроводжують нас на протязі всього нашого життя.Як боротися зі злом ,як примножувати доро проілюструє дана публікація.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

ДОБРО І ЗЛО № 3 Джерело Добра Походження зла .
Слайд № 2

ДОБРО І ЗЛО № 3 Джерело Добра Походження зла .

Стор. 40-41 Живуть в душі у кожної людини Дві протилежні половини: Одна з них – добра, світла, чудотворна, А друга – чорна, зла, потворна. Та перша...
Слайд № 3

Стор. 40-41 Живуть в душі у кожної людини Дві протилежні половини: Одна з них – добра, світла, чудотворна, А друга – чорна, зла, потворна. Та перша сум нам проганяє, Надію й віру в нас вселяє! А друга в морок погружає, Нічними жахами лякає. Ти світло ангельске впусти – З душі диявола жени! Нехай зникають сумнів, сум і зло! Нехай живе в тобі добро! Любов – могутній щит від бід, Весь біль розтопить наче лід!

А в якому з жанрів усної народної творчості добро завжди перемагає зло? Як ви гадаєте, чому саме у казці добро завжди перемагає зло? Ми уже перегор...
Слайд № 4

А в якому з жанрів усної народної творчості добро завжди перемагає зло? Як ви гадаєте, чому саме у казці добро завжди перемагає зло? Ми уже перегорнули чимало казкових сторінок, які відкрили нам світ фантазії й мудрості нашого народу. Героями цих казок були звірі, люди і «нечиста сила».

Слайд № 5

Добро чи зло ?
Слайд № 6

Добро чи зло ?

Виникнення зла на землі. Стор.42-44
Слайд № 7

Виникнення зла на землі. Стор.42-44

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Джерело: https://mykniga.com.ua/poradi/virshi-pro-dobrotu-dobro-miloserdya-korotki-krasivi.html Методична розробка: «Василь Королів-Старий. Добро і...
Слайд № 11

Джерело: https://mykniga.com.ua/poradi/virshi-pro-dobrotu-dobro-miloserdya-korotki-krasivi.html Методична розробка: «Василь Королів-Старий. Добро і зло в казці «Хуха-Моховинка»» (104 downloads)

Слайд № 12

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.