Презентація до Всесвітнього дня дикої природи.

Екологія

Для кого: 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

01.03.2021

1768

95

0

Опис документу:
Матеріал висвітлений в презентації допоможе вчителю біології та екології чи класоводу у проведенні виховної години до Всесвітнього дня дикої природи, який щорічно святкують 3 березня. Учні ознайомляться з ідеєю виникнення свята, його метою , переглянуть фільм про красу дикої природи.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
3 БЕРЕЗНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИКОЇ ПРИРОДИ
Слайд № 1

3 БЕРЕЗНЯ - ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ДИКОЇ ПРИРОДИ

Слайд № 2

Слайд № 3

Народженню свята передувала ініціатива учасників Конференції СІТЕС. Дату обрали не випадково. Адже за 40 років до того, саме 3 березня було прийнят...
Слайд № 4

Народженню свята передувала ініціатива учасників Конференції СІТЕС. Дату обрали не випадково. Адже за 40 років до того, саме 3 березня було прийнято важливий документ у сфері захисту природи — конвенцію «Про міжнародну торгівлю видами дикої фауни та флори, що знаходяться під загрозою зникнення». Власне учасниками СІТЕС і є країни, а їх понад 180, які підписали конвенцію ще 1973 року.

Всі держави-учасники Конвенції визнають важливість міжнародного співробітництва, яке буде сприяти захисту від надмірної експлуатації диких тварин т...
Слайд № 5

Всі держави-учасники Конвенції визнають важливість міжнародного співробітництва, яке буде сприяти захисту від надмірної експлуатації диких тварин та рослин в міжнародній торгівлі.

Головна мета свята: – привернути увагу суспільства до цінності та різноманіття дикої природи, – нагадати про необхідність посилити боротьбу зі злоч...
Слайд № 6

Головна мета свята: – привернути увагу суспільства до цінності та різноманіття дикої природи, – нагадати про необхідність посилити боротьбу зі злочинами проти неї, а особливо з браконьєрством, – гарантувати, що міжнародна торгівля дикими тваринами і рослинами не буде створювати загрози їх виживанню.

Під торгівлею розуміють експорт, реекспорт, імпорт, та інтродукцію з моря. Дія Конвенції поширюється не лише на цілих тварин, а й на їх частини, та...
Слайд № 7

Під торгівлею розуміють експорт, реекспорт, імпорт, та інтродукцію з моря. Дія Конвенції поширюється не лише на цілих тварин, а й на їх частини, та похідні від них, які легко можуть бути впізнані. Також це можуть бути особисті предмети або предмети домашнього вжитку (хутрові речі, сувенірні вироби), ідентифіковані як частина об’єктів. Природа та її розмаїття в небезпеці через людську діяльність, і у наших силах це виправити!

Турбота про збереження зникаючих видів та природнього середовища об’єднала безліч небайдужих людей, як простих громадян так і науковців.
Слайд № 8

Турбота про збереження зникаючих видів та природнього середовища об’єднала безліч небайдужих людей, як простих громадян так і науковців.

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Тож пам’ятаймо, що дика природа — це  невід’ємна частина нашої планети. Адже неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних росл...
Слайд № 12

Тож пам’ятаймо, що дика природа — це  невід’ємна частина нашої планети. Адже неможливо уявити світ без неповторних диких тварин та неймовірних рослин, непідвладних людині. Саме захищати тварин  і рослин в природному  середовищі — завдання кожного з нас.

Будь природі другом!
Слайд № 13

Будь природі другом!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.