і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Презентація до виховного заходу "Україна - єдина країна"

Курс:«Основи фінансової грамотності»
Часнікова Олена Володимирівна
72 години
3600 грн
1080 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №QS653179
За публікацію цієї методичної розробки Полюга Наталія Леонідівна отримав(ла) свідоцтво №QS653179
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Бібліотека
матеріалів
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Можна все на світі вибирати, сину, Вибрати не можна тільки Батьківщину… Василь Симоненко

Слайд № 2

Державний Гімн України Гімн – це не звичайна пісня, це урочиста пісня нашої країни, це символ державної єдності та віддзеркалення душі українського народу.

Слайд № 3

Державний герб України Тризуб - історичний символ Української Державності, княжий Знак середньовічних Київських князів. 

Слайд № 4

Державний прапор України  стяг із двох рівновеликих горизонтальних смуг синього і жовтого кольорів. Співвідношення ширини прапора до його довжини 2:3

Слайд № 5

У всіх людей одна святиня, Куди не глянь, де не спитай, Рідніша їм своя пустиня, Аніж земний в чужині край. Їм красить все їх рідний край. Нема без кореня рослини, А нас, людей, без Батьківщини.

Слайд № 6

У всіх людей одна святиня, Куди не глянь, де не спитай, Рідніша їм своя пустиня, Аніж земний в чужині край. Їм красить все їх рідний край. Нема без кореня рослини, А нас, людей, без Батьківщини.

Слайд № 7

Україна – єдина країна

Слайд № 8

Лиш у єдності, знаємо, треба нам йти, Щоб нове будувати майбутнє. Не діліться по вірі і мові, брати! І тоді буде вдача супутня. Ми єдині в думках і ми вільні у них. Не керуйтесь “совковим диктатом”! Що збудуємо ми, не збудують вони, Лиш єдину мету треба мати.

Слайд № 9

Україна – це щедра земля під волошковим небом, це задумливі степи, широкі поля, густі ліси та гірські вершини. Це сині озера й річки, калина край вікна і журавель у небі. Це рідний дім, дорога в школу, це рідна мова й пісня колискова, це мама й тато й вся родина. Це все наша Батьківщина, наша земля, наша Україна.

Слайд № 10

УКРАЇНА Україно моя, для мене ти єдина, Як рідна мати, що дала життя. І щастя дні і в лиховісні днини До тебе повертаю звіддаля. Вклоняюся рідним вербам і тополям І припаду до рідної землі. Що маю я таку щасливу долю, Великий Боже, дякую тобі.

Слайд № 11

Знавцям нашої культури Найголовніша пісня України. Розкажіть перші стрічки національного Гімну (…). Кольори нашого державного прапора Столиця України. Державний герб України. Грошова одиниця України. Гімн Жовтий і синій Київ Тризуб Гривня

Слайд № 12

Основний закон України. Як співають і слухають Гімн? Найрідніше, найдорожче, найкраще місце на землі. Державною мовою України є мова ... Хто був, є і залишається в серцях українців Кобзарем? Конституція Стоячи Батьківщина українська Шевченко

Слайд № 13

Президент України Дерево, яке освячується в церкві перед Пасхою. Воно охороняє від злих сил Старовинний обряд славлення різдвяних свят піснями Кущ оспіваний в українських народних піснях, символ дівочої вроди Дерево-символ, з яким в українських народних піснях і переказах порівнюють струнких дівчат Петро Порошенко верба коляда калина тополя

Слайд № 14

Український народний духовий інструмент з дерева або очерету, що має форму трубки з отворами Чим прикрашають голову українські дівчата Національний символ України. Матері дарують його своїм дітям на щастя, на долю, відряджаючи у далеку дорогу Жовтий колір прапора - це колір.. . Що означає слово «козак»? сопілка вінок рушник зерна Вершник, вільна людина

Слайд № 15

Козацький човен. Найвідоміша козацька страва. Дерево, з якого добувають дьоготь. Кому не дозволялося заходити на територію Запорозької Січі? Обрядовий хліб, який печуть на Великдень. Найвища гора України. Найвідоміший футболіст України сучасності. Чайка куліш береза жінкам Андрій Шевченко паска Говерла

Слайд № 16

Приміщення, в якому жили козаки. Розписані великодні яйця. Найбільше озеро України. Головна обрядова дія Андріївських вечорниць. Зібрані цього дня лікарські трави вважаються найцілющими. Скільки страв повинно бути на столі у Святий вечір? курінь писанки Синевир Свято Івана Купала дванадцать Гадання, кусання калити

Слайд № 17

Народна назва одного з найголовніших літніх свят, до якого православна церква приурочила свято Трійці. Швидкий український танок. Хто був останнім гетьманом України? Хто з українських письменників узяв собі псевдонім – назву своєї національності. На території якого материка розташована Україна? Зелені свята Гопак Леся Українка Євразія Кирило Розумовський

Слайд № 18

Україна – країна трагедій і краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу і чорної йому зради, довгої вікової героїчної боротьби за волю. Шлях України позначений високими степовими могилами, руїнами та прекрасними місцями.

Слайд № 19

Є щось святе в словах мій рідний край Для мене – це матусі ніжна пісня І рідний сад, від квіту білосніжний І той калиновий у тихім лузі гай. Його історія…. В ній стільки гіркоти! І тим рідніш мені ти, краю рідний, Що вже назад поламані мости, І день встає, як райдуга, погідний.

Слайд № 20

Україна сьогодні – незалежна держава, частина Європи, величезна територія з величезним населенням. А згадаємо її історичне минуле – безмежна боротьба, величний порив волі, вічна сутичка з людьми, котрі бажали розділити нашу землю.

Слайд № 21

Не оминають нашої пам’яті величні походи князів за часів Київської Русі, набіги на татар козаків під супроводом гетьманів, бунти під проводом Олекси Довбуша та Максима Залізняка.

Слайд № 22

Захист національних прав під час Першої і Другої Світових Воєн, від’єднання від СРСР утворення самостійної держави. Люди боролися бо розуміли, що за них ніхто не побудує їхнього майбутнього. Нас роками хотіли знищити, як націю.

Слайд № 23

24 серпня 1991 року Верховна Рада України прийняла Акт проголошення незалежності України.

Слайд № 24

28 червня 1996 року Верховна Рада України утвердила Конституцію України

Слайд № 25

Я українець вірою і кров'ю, Моє коріння тут, у цій землі. Вона моєю живиться любов'ю, А я страждаю болями її. Я українець, син народу того, Що відвикає нині від ярма. Я не корюся, я молюся Богу І вірю в те, що все це не дарма.

Слайд № 26

Я українець, смутком оповите Моє кохання, як гірке вино. Моя рідня розкидана по світу, Як буйним вітром золоте зерно. Я українець! - цього не відняти, В моїй душі співають солов'ї, Були такими мої мама й тато, Й такими будуть правнуки мої!

Слайд № 27

Слайд № 28

Слайд № 29

Слайд № 30

Слайд № 31

Слайд № 32

Слайд № 33

Слайд № 34

Слайд № 35

Слайд № 36

Слайд № 37

Слайд № 38

Слайд № 39

Слайд № 40

Слайд № 41

Слайд № 42

Слайд № 43

Слайд № 44

Слайд № 45

Слайд № 46

Слайд № 47

Щоб зрозуміти Україну треба побачити її красу, відчути велич її історії, доторкнутись до її культури, звичаїв і традицій, познайомитись з її щедрими, трудолюбивими людьми, які люблять свою країну усім серцем. “Без традиції нема культури, без культури немає нації” (В’ячеслав Липинський )

Слайд № 48

Вірш українського поета

Слайд № 49

Хто зображений на фото?

Слайд № 50

Шевченко Тарас Григорович (поет, письменник, художник)

Слайд № 51

Чорновіл В’ячеслав Максимович (політик) літературний критик, діяч руху опору проти русифікації та національної дискримінації українського народу. був ув'язнений за "антирадянську пропаганду». перебував у таборах суворого режиму і на засланні. 2000 року присвоєнно звання Героя України.

Слайд № 52

Хмельницький Богдан Михайлович (гетьман)

Слайд № 53

Ступка Богдан Сильвестрович (актор) Український актор театру і кіно лауреат Шевченківської премії Народний артист УРСР (1980). Народний артист СРСР (1991). Герой України (2011).

Слайд № 54

Подкопаєва Лілія Олександрівна (гімнастка) володарка 45 золотих, 21 срібної та 14 бронзових медалей тільки на міжнародних змаганнях, не рахуючи національних першостей засновниця і голова Міжнародного благодійного фонду «Здоров'я поколінь».

Слайд № 55

Лижичко Руслана Степанівна (співачка)

Слайд № 56

Леся Українка (поетеса, письменниця)

Слайд № 57

Кличко Віталій Володимирович (боксер)

Слайд № 58

Відомі місця України

Слайд № 59

Гніздо Ластівки у Ялті

Слайд № 60

Львівський оперний театр

Слайд № 61

Золоті ворота у Києві

Слайд № 62

Луцький замок

Слайд № 63

Успенський собор Києво-Печерської Лаври

Слайд № 64

Собор святої Софії

Слайд № 65

Пам'ятник засновникам Києва (1982)

Слайд № 66

Хрещатик. Майдан Незалежності

Слайд № 67

Доповніть українське прислів’я

Слайд № 68

Вченому світ, а невченому…. Гарно того вчити, хто хоче ... Голова не на те, щоб тільки… Книга вчить, як на….. Людей питай, а свій розум……

Слайд № 69

Добрий початок — половина…... Маленька праця краща за велике …… Бджола мала, а й та…. Вік живи — вік …….

Слайд № 70

Гра «Я добре знаю Україну»

Слайд № 71

1.Дідух А) старий чоловік, який живе на Поліссі Б) сніп, який ставили за старим звичаєм у кутку хати перед Різдвом В) духмяний пиріг, що випікали бабусі напередодні Нового року

Слайд № 72

Сніп, який ставили за старим звичаєм у кутку хати перед Різдвом

Слайд № 73

Слайд № 74

Невелика дерев’яна або металева плоска посудина для зберігання води.

Слайд № 75

Слайд № 76

те саме, що й графин;

Слайд № 77

4. Запаска А) український національний жіночий одяг для обгортання стану замість спідниці Б) великі запаси овочів та фруктів на зиму в селі В) невеличкий поясок для підтримки штанів

Слайд № 78

Український національний жіночий одяг для обгортання стану замість спідниці

Слайд № 79

Міста України… Як тебе не любити … мій

Слайд № 80

Місто Лева…

Слайд № 81

Ах,…перлина біля моря

Слайд № 82

Софіївський парк маємо там…

Слайд № 83

Слайд № 84

Зараз наша держава переживає тяжкі часи і кожен намагається допомогти, внести свій вклад у майбутнє. Ми пам’ятаємо наших героїв, які цієї зими боролися проти несправедливості, стояли на смерть за незалежність нашої держави. «Небесна сотня» називають їх, низький їм уклін. Ми серцем і душею з тими, хто й у ці дні боронить нашу свободу на сході України, пам’ятаємо тих, хто віддав своє життя задля нашого щасливого майбутнього. Давайте хвилиною мовчання вшануємо їхню пам'ять…

Слайд № 85

Слайд № 86

Не ділімо цю землю, Не ділімо це небо, Не ділімо хатини Й сім'ї не ділімо! Бо ми - браття, єдині В українському слові, В українськім коріння, В українській любові!

Слайд № 87

Я вірю, Вітчизно, ти станеш на ноги,  Махнуть золотистим крилом рушники,  І щастя затмить всі печалі й тривоги  На вічні роки і прийдешні віки! Я бачу квітучу, щасливу країну, Де кожна людина працює, творить, Де можна навчатись, кохати, радіти, Де кожна хвилина — то святості мить.

Слайд № 88

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Метою виховного заходу є ознайомити учнів з основними історичними подіями становлення державності України; формувати відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу; виховувати повагу до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну;
 • Додано
  23.02.2018
 • Розділ
  Виховна робота
 • Клас
  5 Клас, 6 Клас, 7 Клас
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  8067
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  13
 • Номер матеріала
  QS653179
 • Вподобань
  0
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти