Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця
Закон збереження енергії в астрономії
Закон збереження енергії в астрономії Виявляється, що закони Кеплера можливо вивести із законів механіки Ньютона та законів збереження енергії шляхом суворих математичних розрахунків.
Закон збереження енергії в астрономії Супермасивні Чорні діри. У центрі нашого Чумацького шляху та інших галактик є неймовірно масивні чорні діри, які в мільйони разів важчі, ніж сонце. Ці супермасивні чорні діри визначали за природою міжзоряного газу неподалік від центрів галактик. Гази, судячи за спостереженнями, обертаються на близькій відстані від супермасивного об'єкту і прості розрахунки за допомогою закону збереження енергії показують, що цей об'єкт, який притягує при мізерному діаметрі, має жахливу масу.
Закон збереження енергії в архітектурі комп’ютера.
Закон збереження енергії в архітектурі комп’ютера. Демонтаж DIP (Dual Inline package) корпусів і інших компонентів. Наконечник вакуумного паяльника SX-70 встановлюють на контактну площину із зворотної від компонента сторони плати. Система термоуправління підтримує задану температуру наконечника, не даючи їй впасти навіть під впливом радіаторів багатошарових печатних плат. У результаті через 1-2 секунди розтоплюється припій навколо отвору. Розрахувати температуру наконечника неможливо без застосування закону збереження енергії.
Закон збереження енергії в архітектурі комп’ютера. Перегрів транзисторних електронних ключів. Що таке електронний ключ? У найпростішому випадку це польовий транзистор, який має швидкий час перемикання і низький опір у відкритому стані. Чим скоріше перемикання (крутіше крива для насиченості) і менший опір ключа, тим краще. Але це також дорожче у виконанні. Так чому ж він нагрівається і як виправити цю проблему? В комп’ютерах, відповідно до закону збереження енергії і неприпустимості перегріву компонентів системи, використовують ШІМ контролер (широтно-імпульсні модулятори), який в потрібний час або піднімає, або знижує енергоспоживання системи.
Закон збереження енергії в архітектурі комп’ютера. Перегрів комплектуючих В більшій мірі перегріваються компоненти, які знаходяться на материнській платі і побудовані на основі різних інтегрованих рішень, такі як звукова карта або графічний контролер. Ці пристрої виконують свої завдання, але при розгоні комп’ютера значно збільшується теплове розсіювання пристроїв і нагріваються не тільки сусідні ділянки плати, а також і електричні компоненти, які знаходяться поряд. Знову закон збереження енергії! Не будеш його брати до уваги і в результаті можна отримати багато клопоту: нестабільність роботи комп’ютера, зависання, перезавантаження і вихід із ладу дорогоцінних компонентів.
Закон збереження енергії в архітектурі комп’ютера. Встановлення керамічних конденсаторів та інших компонентів. Невеликі компоненти можна встановити за допомогою «мініхвилі» за винятком керамічних конденсаторів, які можуть зруйнуватися при контакті з гарячим паяльником. Безпечною швидкістю нагріву кераміки від кімнатної температури є 5°С. Як розрахувати цю безпечну швидкість підкаже закон збереження енергії. Такий плавний нагрів можна виконати або гарячим повітрям, яке подається за допомогою мінітермофена TJ-70, або термоімпульсним пінцетом.
Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»