Бібліотека методичних матеріалів
Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.











Доступ до плеєра. Вбудувати плеєр:
Презентація до уроку “Своєрідність давнього українського письменства. Володимир Мономах “Повчання дітям”” у 8 класі.
Презентація до уроку "Образ Київської Русі в сучасній українській літературі. Раїса Іванченко "Ярославни""
Презентація до уроку "Традиції романтизму в українській прозі ХІХ століття (оглядово). Микола Гоголь «Сорочинський ярмарок» (скорочено)".
Презентація до уроку “Культура й віра прадавніх українців (оглядово). Іван Білик «Дарунки скіфів” у 8 класі.
Узагальнення й систематизація з теми «Лексикологія»

7998
Христус Валентина Володимирівна
Мовна стійкість. Мовна особистість. Дискусія про сучасні аспекти мовної стійкості. Правила написання есе за вимогами ЗНО.

1130
Олейніченко Тетяна Володимирівна
Дидактичні матеріали до розділу «Звуки і букви» 2 клас

13110
Туркулова Наталія Василівна
Розподільні диктанти до теми "Форми дієслова".

608
Горенко Микола Іванович