Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Сучасні підходи до соціалізації дошкільника
»
Взяти участь Всі події

Презентація до уроку "Виготовлення серветниці"

Технології

Для кого: 6 Клас

15.03.2021

149

5

0

Опис документу:
Мета уроку виховує охайність, працелюбність, вмінню бережливо та економно використовувати матеріал, підтримувати у чистоті робоче місце та дотримуватись правил техніки безпеки, виховуватти почуття любові до предмету.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Підставка під гарячий посуд.
Слайд № 1

Підставка під гарячий посуд.

Слайд № 2

Слайд № 3

Французький фотограф і стиліст Марина Марик використала в дизайні одягу звичайнісінькі прищіпки. Модель називалася «Дівчина-лампа»
Слайд № 4

Французький фотограф і стиліст Марина Марик використала в дизайні одягу звичайнісінькі прищіпки. Модель називалася «Дівчина-лампа»

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Правила техніки безпеки під час роботи. Використовуйте необхідну кількість клею. Не варто використовувати більше клею, ніж це необхідно, надлишок к...
Слайд № 13

Правила техніки безпеки під час роботи. Використовуйте необхідну кількість клею. Не варто використовувати більше клею, ніж це необхідно, надлишок клею збільшить час застигання. Крім того, надлишки можуть виступити з шва, склеюються, руки та одяг. Нахиляйте тюбик від себе і вниз, по можливості прикривши його рукою, щоб зменшити ймовірність попадання клею в обличчя. Термопістолет не повинен лежати на боці, його місце на підставці Не можна чіпати руками гарячий клей і кінчик інструменту По завершенні роботи обладнання відключають від мережі.

Слайд № 14

Слайд № 15

Економічне обґрунтування виготовлення виробу Інструменти й матеріали Вартість у гривнах Прищіпки 8шт по 3.00 грн. Клей силіконовий 1 шт. по 3.50 Кл...
Слайд № 16

Економічне обґрунтування виготовлення виробу Інструменти й матеріали Вартість у гривнах Прищіпки 8шт по 3.00 грн. Клей силіконовий 1 шт. по 3.50 Клей «Момент» 1 шт. 30 грн Загальна вартість матеріалу

Переваги виробу:  Виготовлений з недорогих матеріалів;  Можливість використання вторинних матеріалів.  Оригінальність;  Естетична привабливість...
Слайд № 17

Переваги виробу:  Виготовлений з недорогих матеріалів;  Можливість використання вторинних матеріалів.  Оригінальність;  Естетична привабливість;  Легкість у користуванні.

«Рюкзак досягнень» Під час уроку я зрозумів… Я навчився… На уроці найбільше мені сподобалось …
Слайд № 18

«Рюкзак досягнень» Під час уроку я зрозумів… Я навчився… На уроці найбільше мені сподобалось …

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.