+ Додати матерiал
і отримати
безкоштовне
свідоцтво
! В а ж л и в о
Предмети »
Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!

Презентація до уроку мистецтва 11 клас "Архітектура-літопис людства"

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Архітектура-літопис людства
Слайд № 1

Архітектура-літопис людства

Архітектура Середньовіччя 

В основі культури європейського Середньовіччя було християнство , тому мистецтво відображало бачення світу через божест...
Слайд № 2

Архітектура Середньовіччя В основі культури європейського Середньовіччя було християнство , тому мистецтво відображало бачення світу через божественне відображення . Готичні храми зі стрільчастими баштами були символом душі,що підноситься в небо.

Шартрський собор. Німеччина 
Стрункі колони храму змушували кожного вірянина , щозаходив у храм відчувати благоговіня і душевний трепет.Враження до...
Слайд № 3

Шартрський собор. Німеччина Стрункі колони храму змушували кожного вірянина , щозаходив у храм відчувати благоговіня і душевний трепет.Враження доповнювали скульптури та вітражі,які називали »Біблією для неписьменних».

Собор Святої Софії в Константинополі 
Візантійські храми вражали багатобарв’ям мозаїк,самобутнім мистецтвом ікон.Підсилював враження на парафіян це...
Слайд № 4

Собор Святої Софії в Константинополі Візантійські храми вражали багатобарв’ям мозаїк,самобутнім мистецтвом ікон.Підсилював враження на парафіян церковний спів,що линув ніби з неба.

Слайд № 5

Романська архітектура виникла під час феодальних воєн і мала,перш за все,оборонний характер:замки-фортеці,храми-фортеці.
Слайд № 6

Романська архітектура виникла під час феодальних воєн і мала,перш за все,оборонний характер:замки-фортеці,храми-фортеці.

Слайд № 7

Слайд № 8

Цвінгер . Німеччина. 
У середні віки «цвінгером» називали частину фортеці між зовнішньою і внутрішньою кріпосними стіна-ми . Це комплекс із чотирьо...
Слайд № 9

Цвінгер . Німеччина. У середні віки «цвінгером» називали частину фортеці між зовнішньою і внутрішньою кріпосними стіна-ми . Це комплекс із чотирьох будівель . Нині-Дрезденська галерея.

Садово-парковий ансамбль Версалю
Слайд № 10

Садово-парковий ансамбль Версалю

Слайд № 11

Собор Будинку інвалідів. Франція 

Класицизм-стиль гармонії і порядку . В архітектурі панувала симетрія , сувора закономірність і рівновага.
Слайд № 12

Собор Будинку інвалідів. Франція Класицизм-стиль гармонії і порядку . В архітектурі панувала симетрія , сувора закономірність і рівновага.

Архітектура модерну – це відмова від наслідуваннябудь-яких форм минулого. 
Модерн у різних країнах мав свої назви.
Слайд № 13

Архітектура модерну – це відмова від наслідуваннябудь-яких форм минулого. Модерн у різних країнах мав свої назви.

Слайд № 14

Слайд № 15

Слайд № 16

Поширеними напрямами модернізму були : конструктивізм та функціоналізм . Вони характеризуються суворою геометрією ліній і монолітністю ; було освоє...
Слайд № 17

Поширеними напрямами модернізму були : конструктивізм та функціоналізм . Вони характеризуються суворою геометрією ліній і монолітністю ; було освоєно будівництво з металу-витончені конструкції оранжерей, мостів , вокзальних перонів.

Слайд № 18

Слайд № 19

Слайд № 20

Опис документу:
Презентація до уроку мистецтва №2 (15) в 11 класі "Архітектура - літопис людства" за підручником О.В.Гайдамака охоплює зразки архітектурних шедеврів від Середньовіччя до модернізму,а саме: готичні храми Німеччини,романські замки-фортеці з їх неприступними мурами,пишні споруди бароко Італії ,порядок і симетрія будівель класицизму Франції,прогресивні новинки криволінійних поверхонь модерну та модернізм з багатьма назвами і напрямами.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Розвиток цифрового інтелекту учителя: путівник по цифрових інструментах в ефективній організації і проведенні освітнього процесу»
Ілляхова Марина Володимирівна
36 годин
590 грн
590 грн