Коли дослідники говорять про голодомор 1932-1933 рр., мають на увазі період з квітня 1932 до листопада 1933 рр. Саме за ці 17 місяців, тобто, приблизно за 500 днів, в Україні загинули мільйони людей. Пік голодомору відбувся навесні 1933 року. В Україні тоді від голоду вмирало 17 людей щохвилини, 1000 - щогодини, майже 25 тисяч - щодня



























