Презентація до уроку "Австралія"

Опис документу:
Презентація "Австралія" містить матеріал , який можна використати при вивченні природи материків . Є зображені тварини і рослини, карта Австралії, короткий опис населення. Австралія – найменший материк. З усіх сторін оточений океаном, у якому розкидані острови. Приблизно 50 млн. років тому він відділився від праматерика Гондвани.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Австралія
Слайд № 1

Австралія

Австралія – найменший материк. З усіх сторін оточений океаном, у якому розкидані острови. Приблизно 50 млн. років тому він відділився від праматери...
Слайд № 2

Австралія – найменший материк. З усіх сторін оточений океаном, у якому розкидані острови. Приблизно 50 млн. років тому він відділився від праматерика Гондвани.

Слайд № 3

Слайд № 4

Слайд № 5

Слайд № 6

Слайд № 7

Слайд № 8

Слайд № 9

Слайд № 10

Слайд № 11

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.


Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!