презентація до конкурсу "Моральний вчинок"

Опис документу:
Велика,важка,клопітка робота-виховаання всебічно розвиненої особистості,повноцінного громадянини своєї країна.Велику роль у цьому відіграють подібні проекти.Головне завдання кожного учня-відчути свою значимість та гордість від того,що зроблено!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

          Наш навчальний заклад бере активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Назустріч мрії». Волонтери нашого ліцею протягом тижня запр...
Слайд № 2

          Наш навчальний заклад бере активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Назустріч мрії». Волонтери нашого ліцею протягом тижня запрошували всіх взяти участь у зборі речей для проведення благодійної ярмарки «Ми з вами». Цю акцію організовує Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям «Сильні духом» для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерористичної операції. З метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.            Всі небайдужі учні та викладачі долучилися до акції. Його реалізація передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру «Будинок Казки», а саме — придбання земельної ділянки 5,5 га та будівництва дитячого реабілітаційного центру. Кожен учасник ярмарки отримав стрічку добра на згадку про маленьку краплинку чуйності. Сподіваємось, що разом із допомогою, яку ми відправили до фонду, дітки відчули нашу підтримку.            Наш навчальний заклад бере активну участь у Всеукраїнській благодійній акції «Назустріч мрії». Волонтери нашого ліцею протягом тижня запрошували всіх взяти участь у зборі речей для проведення благодійної ярмарки «Ми з вами». Цю акцію організовує Міжнародний благодійний фонд допомоги дітям «Сильні духом» для онкохворих дітей та дітей, які постраждали під час антитерористичної операції. З метою збору коштів для організації повноцінного дитячого реабілітаційного центру в Україні.            Всі небайдужі учні та викладачі долучилися до акції. Його реалізація передбачає збір коштів для організації дитячого реабілітаційного центру «Будинок Казки», а саме — придбання земельної ділянки 5,5 га та будівництва дитячого реабілітаційного центру. Кожен учасник ярмарки отримав стрічку добра на згадку про маленьку краплинку чуйності. Сподіваємось, що разом із допомогою, яку ми відправили до фонду, дітки відчули нашу підтримку. 

Слайд № 3

Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.  
          Святковім настроєм Рада учнівськог...
Слайд № 4

Традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії.            Святковім настроєм Рада учнівського самоврядування вітала учнів нашого навчального закладу. І дорослі, і діти отримали позитивний заряд емоцій ,а за кожен згаданий елемент дитинства дарували символ нашого міста - черешеньки. Дітям, позбавленим батьківського піклування подарували солодощі та квитки до краєзнавчого музею. А потім волонтери нашого ліцею відвідали діточок з міського притулку з зарядом позитивного літнього настрою, морозивом, ляльками – мотанками, та повітряними кульками.          

Слайд № 5

  
  

Саме ці слова є гаслом сектору «Турботи і здоров’я» в ліцеї навчальний рік ми успішно розпочали з благодійної акції «Ліки замість квітів»...
Слайд № 6

    Саме ці слова є гаслом сектору «Турботи і здоров’я» в ліцеї навчальний рік ми успішно розпочали з благодійної акції «Ліки замість квітів». 28.09.2017 року учні нашого ліцею передали волонтеру міста Галині Микитинець медичні препарати на суму одна тисяча сто гривень. Маленька часточка нашої допомоги надійде до Маріупольського госпіталю. Ми дякуємо всім бійцям за мир на нашій землі і бажаємо перемоги та швидкого одужання! 

Слайд № 7

           
           

 Таке відчуття залишає візит до дитячого притулку завжди, вже багато років поспіль.  
          Хочеться свята кожній д...
Слайд № 8

                       Таке відчуття залишає візит до дитячого притулку завжди, вже багато років поспіль.            Хочеться свята кожній душі на світі. А коли нікому сказати найтепліші слова, то це просто мрія. Здійснити таку мрію допомагають учні та викладачі нашого ліцею не залишаючи поза увагою мешканців Мелітопольського притулку у ці святкові передноворічні дні. Дівчатка підготували для малечі значки-символи 2018 року, а ми всі разом солодкі подарунки та маленький казковий виступ. Сльози радості бриніли в очах наших артистів, а дітлахи щиро дякували нам та просили не забувати про них.            Ми вітаємо всіх дітлахів та дорослих України з Новим роком, Різдвом Христовим! Радості, любові, достатку та затишку в оселях. 

Слайд № 9

 Підготовка до святкування Дня Святого Миколая у нашому ліцеї розпочалася з 01 грудня. Волонтери звернулись до всіх небайдужих учнів і викладачів з...
Слайд № 10

 Підготовка до святкування Дня Святого Миколая у нашому ліцеї розпочалася з 01 грудня. Волонтери звернулись до всіх небайдужих учнів і викладачів зібрати посилки для воїнів в зону АТО до Дня Святого Миколая та підготувати смаколики для діточок нашого міста, що залишилися без батьківської опіки.           Завдяки небайдужим волонтерам закладу ми розпочали акцію з виготовлення «янголят до свят». Перше місце у конкурсі з виготовлення маленьких оберегів зайняли дівчата навчальної групи №4 та хлопці з навчальної групи №10. Мине ще тиждень і янголи з подарунками знайдуть своїх господарів.Частина їх поїде до Сходу України, на терена антитерористичної операції, а частина стане в нагоді малечі з Мелітопольського притулку.           Так і учні ДНЗ " Мелітопольський ПАЛ " проявили свою небайдужість до дітей за яких вони переживають по-своєму та до воїнів - героїв, які борються за нашу державу Україну, за наш спокій і які зараз потребують нашої допомоги.   Підготовка до святкування Дня Святого Миколая у нашому ліцеї розпочалася з 01 грудня. Волонтери звернулись до всіх небайдужих учнів і викладачів зібрати посилки для воїнів в зону АТО до Дня Святого Миколая та підготувати смаколики для діточок нашого міста, що залишилися без батьківської опіки.           Завдяки небайдужим волонтерам закладу ми розпочали акцію з виготовлення «янголят до свят». Перше місце у конкурсі з виготовлення маленьких оберегів зайняли дівчата навчальної групи №4 та хлопці з навчальної групи №10. Мине ще тиждень і янголи з подарунками знайдуть своїх господарів.Частина їх поїде до Сходу України, на терена антитерористичної операції, а частина стане в нагоді малечі з Мелітопольського притулку.           Так і учні ДНЗ " Мелітопольський ПАЛ " проявили свою небайдужість до дітей за яких вони переживають по-своєму та до воїнів - героїв, які борються за нашу державу Україну, за наш спокій і які зараз потребують нашої допомоги. 

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

       Напередодні Дня Святого Валентина до нашого ліцею завітали голова волонтерського руху м. Мелітополя «Небайдужі» Людмила Шведюк та боєць бата...
Слайд № 14

       Напередодні Дня Святого Валентина до нашого ліцею завітали голова волонтерського руху м. Мелітополя «Небайдужі» Людмила Шведюк та боєць батальйону "Донбас" Родіон Павлюк, який отримав важке поранення під час бойового виходу в зоні АТО.            Учні радо зустріли героя, а Родіон розповів молодому поколінню про те, як потрібно захищати свою державу, ділився емоціями та переживаннями, які відчував на полі бою. Ми дякували нашому герою за те, що не чуємо свисту куль, за мирне життя та світле небо над головами та передали подарунки воїнам.            Учні нашого ліцею долучилися до акції «Валентинка на передову». Впродовж місяця вони збирали кошти на придбання смаколиків для наших захисників. Щирі побажання, оригінальні та вишукані валентинки із фетру, які підготували наші дівчата не залишать байдужим жодного бійця.        Напередодні Дня Святого Валентина до нашого ліцею завітали голова волонтерського руху м. Мелітополя «Небайдужі» Людмила Шведюк та боєць батальйону "Донбас" Родіон Павлюк, який отримав важке поранення під час бойового виходу в зоні АТО.            Учні радо зустріли героя, а Родіон розповів молодому поколінню про те, як потрібно захищати свою державу, ділився емоціями та переживаннями, які відчував на полі бою. Ми дякували нашому герою за те, що не чуємо свисту куль, за мирне життя та світле небо над головами та передали подарунки воїнам.            Учні нашого ліцею долучилися до акції «Валентинка на передову». Впродовж місяця вони збирали кошти на придбання смаколиків для наших захисників. Щирі побажання, оригінальні та вишукані валентинки із фетру, які підготували наші дівчата не залишать байдужим жодного бійця.

Слайд № 15

Слайд № 16

Слайд № 17

Бійці 25 десантно-штурмової бригади прислали світлини та подяку всім, хто передавав Великодні подарунки: 
Бійці 25 десантно-штурмової бригади прис...
Слайд № 18

Бійці 25 десантно-штурмової бригади прислали світлини та подяку всім, хто передавав Великодні подарунки: Бійці 25 десантно-штурмової бригади прислали світлини та подяку всім, хто передавав Великодні подарунки: "Велика подяка усiм небайдужим!!! По першу чергу хочу подякувати двом жiнкам, якi зробили гарне свято, це Галина Микитинець та Людмила Шведюк, та усiм, хто їм допомагав!!!!! Получили посилку з рiзними подарунками, смаколiками, з оберегами, з дитячими малюнками, а головне з Державним прапором, який надихає на гарнi вчинки, i розумiєш, що в тебе вiрять як в захисника, не тiлькi Батькiвщiни, а ще рiдних, друзiв, коханих!!!! Щира Вам подяка, усiм небайдужим!!! Разом ми переможемо!!!! Слава Українi!!!!" Прапор підписували студенти аграрного ліцею.

Слайд № 19

Слайд № 20

Слайд № 21

Джерела: 
Джерела: 
mpal.ho.ua 
https://www.facebook.com/lutik.shvedyuk?hc_ref=ARRJ9tAPtJiL4eEEWOnK-ySDz0lZ5409tRbp9Xtz5BrA9DKgppviRWgnS6yI6Ljnw...
Слайд № 22

Джерела: Джерела: mpal.ho.ua https://www.facebook.com/lutik.shvedyuk?hc_ref=ARRJ9tAPtJiL4eEEWOnK-ySDz0lZ5409tRbp9Xtz5BrA9DKgppviRWgnS6yI6LjnwK8 http://mpal.ho.ua/news/432 http://mpal.ho.ua/news/443 http://mpal.ho.ua/news/402 http://mpal.ho.ua/news/408 https://drive.google.com/file/d/1agxgrX6pdl1HutSDGfOH3rcwgTJ2K_vy/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1ylXPWZmLQkP0Y5iZWxXt0xw8JvYra9-l/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/1mIm2xwCNzkwUUvAlu2NI1wrWnv_GU1lS/view?usp=sharing https://drive.google.com/file/d/15f5Qt14dxPl9LWheSbgTE8Lf-_njOmFS/view?usp=sharing https://youtu.be/-JnDaiYrgLI Автори фото: Бут Г.В. Волохов К. Теплов О.О. Кузьмін І.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ залишилося:
0
3
міс.
2
9
дн.
2
0
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!