Презентація " Біографія Редьярда Кіплінга"

Зарубіжна література

Для кого: 5 Клас

22.07.2021

63

1

0

Опис документу:
Презентація до уроку із зарубіжної літератури за темою вивчення життєвого шляху письменника Редьярда Кіплінга. Може слугувати додатковим повідомленням до уроку при вивченні біографії. Відповідає програмовому матеріалу.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Редьярд Кіплінг (1865–1936)
Слайд № 1

Редьярд Кіплінг (1865–1936)

Цікаві факти про життя письменника Кіплінг народився 30 грудня 1865 Бомбеї, в Британської Індії. Але у віці 6 років батьки відправили його з сестро...
Слайд № 2

Цікаві факти про життя письменника Кіплінг народився 30 грудня 1865 Бомбеї, в Британської Індії. Але у віці 6 років батьки відправили його з сестрою на навчання до Англії. Про ці роки у Кіплінга залишилося безліч негативних спогадів, так як господиня приватного пансіонату, мадам Роза, часто застосовувала до дітей фізичні покарання, через що Джозеф Редьярд страждав безсонням до кінця життя. Пізніше письменник говорив, що із задоволенням би спалив будинок Холлоуей (господарів пансіону) і посипав попелище сіллю.

Цікаві факти про життя письменника Своє ім’я Редьярд Кіплінг отримав, як вважають, на честь англійського озера Редьярд, де познайомилися його батьки.
Слайд № 3

Цікаві факти про життя письменника Своє ім’я Редьярд Кіплінг отримав, як вважають, на честь англійського озера Редьярд, де познайомилися його батьки.

Цікаві факти про життя письменника Кіплінг першим з англійців отримав Нобелівську премію з літератури в 1907 році. До речі, він став і наймолодшим ...
Слайд № 4

Цікаві факти про життя письменника Кіплінг першим з англійців отримав Нобелівську премію з літератури в 1907 році. До речі, він став і наймолодшим здобувачем цієї нагороди.

Цікаві факти про життя письменника У нього була особиста неприязнь до нацистів через те, що вони вкрали свою символіку у древніх народів. Мало хто ...
Слайд № 5

Цікаві факти про життя письменника У нього була особиста неприязнь до нацистів через те, що вони вкрали свою символіку у древніх народів. Мало хто знає, але на багатьох книгах Редьярда Кіпліга, які були опубліковані до 1935 року, обкладинку прикрашала свастика – символ удачі в Індії.

Цікаві факти про життя письменника В останні роки життя Редьярд Кіплінг жив настільки усамітнено, що в одній з газет з’явилося повідомлення про йог...
Слайд № 6

Цікаві факти про життя письменника В останні роки життя Редьярд Кіплінг жив настільки усамітнено, що в одній з газет з’явилося повідомлення про його смерть. На це письменник відповів негайно: «Тільки що дізнався, що я мертвий, – написав у відповідь Кіплінг. – Будь ласка, не забудьте видалити мене зі списку ваших передплатників ».

Цікаві факти про життя письменника Тільки один з його романів, «Кім», вважається визнаним літературним шедевром.
Слайд № 7

Цікаві факти про життя письменника Тільки один з його романів, «Кім», вважається визнаним літературним шедевром.

Цікаві факти про життя письменника Редьярд і його дружина Кароліна в Першу світову війну працювали в Червоному хресті. Війна забрала в Кіплінга син...
Слайд № 8

Цікаві факти про життя письменника Редьярд і його дружина Кароліна в Першу світову війну працювали в Червоному хресті. Війна забрала в Кіплінга сина, тому після її закінчення Кіплінг присвячує себе роботі в Комісії з військових поховань.

Використані джерела https://dovidka.biz.ua/redyard-kipling-tsikavi-fakti/
Слайд № 9

Використані джерела https://dovidka.biz.ua/redyard-kipling-tsikavi-fakti/

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили