Сьогодні о 11:00
Семінар:
«
Досягнення та перспективи розвитку дошкільної освіти в Україні
»

Презентація "ЯК ПОВОДИТИСЯ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ"

Виховна робота

Для кого: 1 Клас, 2 Клас, 3 Клас, 4 Клас, 5 Клас, 6 Клас, 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

21.03.2020

37845

1146

4

Опис документу:
З метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19 11 березня 2020 року Кабінет міністрів України ухвалив рішення щодо запровадження карантину для усіх типів закладів освіти. . Терміни карантину можуть змінитись в залежності від епідемічної ситуації в Україні.
Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Як поводитися під час карантину
Слайд № 1

Як поводитися під час карантину

Карантин - не канікули. Це навчальний робочий режим, але віддалено. Тому завдання потрібно виконувати обов'язково, а не за бажанням.
Слайд № 2

Карантин - не канікули. Це навчальний робочий режим, але віддалено. Тому завдання потрібно виконувати обов'язково, а не за бажанням.

Не можна перебувати у місцях великого скупчення людей, зокрема у громадських місцях, на спортивних та ігрових майданчиках. Дотримуватися правил осо...
Слайд № 3

Не можна перебувати у місцях великого скупчення людей, зокрема у громадських місцях, на спортивних та ігрових майданчиках. Дотримуватися правил особистої гігієни, мити руки після відвідування вулиці, туалету, перед вживанням їжі. Важливо дотримання правила захисту очей, носа або рота від контакту з ними немитих рук. Обмежити пересування громадським транспортом.

Відволіктись від телефону – не легка справа, але реальна. Знайди цікаві альтернативні ігри, вони неодмінно допоможуть провести час корисніше, ніж с...
Слайд № 4

Відволіктись від телефону – не легка справа, але реальна. Знайди цікаві альтернативні ігри, вони неодмінно допоможуть провести час корисніше, ніж сидіти в гаджеті.

Долучайтеся до домашньої роботи – це цікаво, а для батьків неабияка допомога. Можна разом помити посуд, приготувати смачну страву або полити вазони...
Слайд № 5

Долучайтеся до домашньої роботи – це цікаво, а для батьків неабияка допомога. Можна разом помити посуд, приготувати смачну страву або полити вазони. А ще можете разом з батьками посадити якусь рослину в горщик та стежити за її ростом.

Читайте цікаві книжки! Будь-яка книга, по суті, є новим віконцем у світ. Вона допомагає його пізнати і дізнатися, можливо, з абсолютно іншого  для ...
Слайд № 6

Читайте цікаві книжки! Будь-яка книга, по суті, є новим віконцем у світ. Вона допомагає його пізнати і дізнатися, можливо, з абсолютно іншого  для вас боку. Від читання книг лише одна користь. Читайте, розвивайтеся, мрійте, подорожуйте. А книги допоможуть вам в цьому!

Купіть гарний блокнот, який застібається на замочок чи закривається на ключик. Їх у продажі є безліч варіантів. Почніть щоденно вести блокнот, запи...
Слайд № 7

Купіть гарний блокнот, який застібається на замочок чи закривається на ключик. Їх у продажі є безліч варіантів. Почніть щоденно вести блокнот, записувати туди свої думки та описувати, як минув день. Це допоможе розвивати пам’ять та розвине здатність чітко висловлюватися. 

Під час карантину, коли є загроза епідемії, дітям обов’язково потрібно гуляти на вулиці, на свіжому повітрі аби зміцнювати імунітет. Під час вимуше...
Слайд № 8

Під час карантину, коли є загроза епідемії, дітям обов’язково потрібно гуляти на вулиці, на свіжому повітрі аби зміцнювати імунітет. Під час вимушених канікул батькам треба слідкувати за тим, щоби дитина зберігала режим дня, як під час навчання.

Слайд № 9

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.