Презентація "Ай Петрі -найкрасивіша гора Криму"

Опис документу:
Ай-Петрі – гора у Кримських горах, у складі Ай-Петринського плато. Висота гори 1234 м. З грецької "Ай-Петрі" перекладається як "Святий Петро". Зубці Ай-Петрі утворюють чотири великих (12-15 м заввишки) і низку дрібних прямовисних піків, сформованих рифовими вапняками.Поблизу зубців росте заповідний Буковий гай.Біля бровки яйли росте сосна-"Літак", їй біля 300 років.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися
Опис презентації окремими слайдами:
Ай -Петрі Підготувала вчитель початкових класів КЗ Верхівцевського НВК Попова Л. П.
Слайд № 1

Ай -Петрі Підготувала вчитель початкових класів КЗ Верхівцевського НВК Попова Л. П.

Ай-Петрі – гора у Кримських горах, у складі Ай-Петринського плато. Висота гори 1234 м. З грецької "Ай-Петрі" перекладається як "Святий Петро".
Слайд № 2

Ай-Петрі – гора у Кримських горах, у складі Ай-Петринського плато. Висота гори 1234 м. З грецької "Ай-Петрі" перекладається як "Святий Петро".

Слайд № 3

Зубці Ай-Петрі утворюють чотири великих (12-15 м заввишки) і низку дрібних прямовисних піків, сформованих рифовими вапняками.Поблизу зубців росте з...
Слайд № 4

Зубці Ай-Петрі утворюють чотири великих (12-15 м заввишки) і низку дрібних прямовисних піків, сформованих рифовими вапняками.Поблизу зубців росте заповідний Буковий гай.Біля бровки яйли росте сосна-"Літак", їй біля 300 років.

Слайд № 5

Верхівка Ай-Петрі вважається найбільш вітряним місцем в Україні, на плато навіть створили вітроелектростанцію, Також на плато у було побудовано ком...
Слайд № 6

Верхівка Ай-Петрі вважається найбільш вітряним місцем в Україні, на плато навіть створили вітроелектростанцію, Також на плато у було побудовано комплекс радарних станцій слідкування за космічним простором. Яйла Ай-Петрі – одне з небагатьох місць зимового відпочинку у Криму, снігу тут буває до 1,5 метри, і тримається він часто до середини квітня.

Слайд № 7

Слайд № 8

Влітку тут можна побачити зовсім не отрутну і безпечну скельну ящірку. З багатолюдного і галасливого плато звірі і птахи давно розбіглися, але інод...
Слайд № 9

Влітку тут можна побачити зовсім не отрутну і безпечну скельну ящірку. З багатолюдного і галасливого плато звірі і птахи давно розбіглися, але іноді можна помилуватися, як над скелями повільно і урочисто літають чорні грифи і білоголові сипи. На плато Ай-Петрі знаходиться метеостанція, гірський притулок для туристів, ресторан. На Ай-Петрі проведено канатну дорогу – Місхор – Сосновий Бір – Ай-Петрі з найдовшим безопоривим пролітом в Європі. З гори відкривається мальовнича панорами на берег. На автівці сюди можна дістатися через трасу Ялта-Бахчисарай.

Слайд № 10

Слайд № 11

Слайд № 12

Слайд № 13

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Курс:«Селф-коучинг (самонаставництво) як технологія професійного розвитку педагога Нової української школи»
Вікторія Вікторівна Сидоренко
36 годин
590 грн