Урок присвячений ознайомленню учнів із екологією як наукою, її предметом вивчення, основними завданнями та методами дослідження. Через інтерактивні вправи, групову роботу та проблемні запитання формується цілісне уявлення про взаємозв’язок живих організмів і навколишнього середовища, а також усвідомлення ролі людини у збереженні довкілля.

















