Мета: провести попереджувальні бесіди з техніки безпеки під час весняних канікул; ознайомити учнів з основними правилами дорожнього руху та пожежної безпеки, з правилами поведінки з незнайомими людьми; розвивати мислення та увагу учнів; вчити будувати алгоритми безпечної поведінки; виховувати самостійність, дисциплінованість .