Літо - час, коли діти активно проводять час на ігрових майданчиках, але важливо пам'ятати про безпеку. Також, важливо стежити за дітьми, особливо за малечею дошкільного віку, та переконатися, що на майданчику немає небезпечних предметів.
Літа всі чекають з нетерпінням. Не даремно говорять, що найбільше його чекають діти. Сонце, тепло, вода, ліс, легкий одяг, більше часу на свіжому повітрі – це дає літо. Але не все так яскраво і безпечно. Літо таїть у собі свої небезпеки і їх чимало.
Звертаємо увагу батьків на організацію відпочинку Вашої дитини під час канікул. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Тримайте під контролем проведення дозвілля сина (доньки) за межами дому, на дитячих майданчиках.
Уважно стежте за своєю дитиною під час перебування на ігрових майданчиках, будьте обережні і намагайтеся уникати потенційно небезпечних місць. Перед тим, як відпустити дитину грати завжди перевіряйте, наскільки безпечні ігрові зони та поверхня на майданчику. Діти у віці до 7 років повинні перебувати на дитячому майданчику під наглядом дорослих.














