Презентація для школярів 1-4 класів на тему "Правила безпечного користування Інтернетом".
Пам’ятай, що в Інтернеті ти повинен піклуватися про інших так само, як про себе. Завжди виконуй наведені рекомендації, і використання Інтернету буде для тебе безпечним!


















