сформулювати уявлення учнів про енергетичну цінність їжі; поглибити знання про гігієну харчування; розвивати вміння правильно харчуватися; виховувати відповідальність за власне здоров'я, естетичний смак.
Продовжити знайомство з резервами здоров'я людини, значенням раціонального харчування в системі здорового способу життя, навчити розділяти індивідуальну програму харчової поведінки.






















