Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

"Права людини - понад усе"

pptx

Виховна робота

Для кого: Змішаний

08.12.2022

91

7

0

Вміст матеріалу:

+Показати ще (8)

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація "Права людини - понад усе" із 20 слайдів. Мета заходу: проінформувати учнів про значущість прав людини у суспільстві.

В презентації відображається інформація про права дитини та права людини. Звернуто увагу, що основним міжнародним документом, в якому викладені права дитини, є Конвенція ООН, яка була ухвалена 20 листопада 1989 року.

10 грудня 1948 р. Генеральна Асамблея ООН прийняла розроблену Комісією ООН з прав людини Загальну декларацію прав людини. Саме цей день щорічно відзначається у всьому світі як День прав людини.

20 слайд відображає джерела, де знайти інформацію щодо нормативно-правових актів: Усі правові акти публікують в офіційних виданнях «Голос України», «Урядовий кур'єр», «Відомості Верховної Ради України», «Вісник Конституційного Суду України»;
• тексти законів, указів, постанов, рішень можна знайти на сайтах відповідних органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
• на офіційному сайті Верховної Ради України www.rada.gov.ua розміщено чинні закони, акти Президента України, Кабінету Міністрів України, а також правові акти, що втратили чинність.