Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Психолого-педагогічна діагностика: практичні кейси для корекційних педагогів
»
Взяти участь Всі події

Практичні вправи з математики для учнів 1 класу до теми "Вивчаємо склад числа"

docx

Математика

Для кого: 1 Клас

26.09.2022

159

43

1

Вміст матеріалу:
docx
склад чисел.docx
6,4 Мб

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Основою для успішного формування навичок усної лічби є знання складу чисел. Тому дуже важливо під час вивчення чисел першого десятка проводити різноманітні тренувальні вправи на закріплення знань складу чисел 1-10.

Матеріали посібника допоможуть учителеві організувати індивідуальну та парну роботу школярів на уроках математики та в позаурочний час, здійснювати диференційований підхід до учнів, сприятимуть розвитку самостійності, наполегливості, відповідальності школярів, формуванню навичок спілкування і співпраці з однолітками, зацікавлять учнів математикою. Також завдання посібника допоможуть вчителю організувати роботу за методикою «Щоденні 3», а саме їх можна використовувати у діяльностях: «Математика самостійно», «Математика разом з другом» та «Математика письмово». Зазвичай, учні з інтересом працюють над завданнями, спостерігається підвищення навчальної мотивації на уроках математики.

Завдання посібника можна копіювати і пропонувати для роботи першокласникам або на основі запропонованих завдань створювати власні