Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Роль закладів освіти у формуванні нульової терпимості до корупції та вихованні доброчесності в Україні
»
Взяти участь Всі події

Практичне використання набутих навичок вихованців гуртка дитячого театру «Амплуа» початкового та основного рівня на Новорічному святі

Опис документу:
Вихованці набули навичок творчої роботи у колективі, виявили стійкий інтерес до акторської майстерності. Здолали почуття невпевненості; здобули початкові теоретичні і практичні знання з основних дисциплін акторської майстерності, сценічної культури, сценічного руху. Навчилися рухатися на сцені, танцювальному майданчику, спортивній залі. Працювати з мікрофонами та під музичний супровід, фонограми
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Біловодський районний центр дитячої

та юнацької творчості

Власний аналіз роботи.

Керівник гуртка,

методист з ДГО-

Запорізька Неля

Миколаївна

Практичне використання набутих навичок вихованців гуртка дитячого театру «Амплуа» початкового та основного рівня на Новорічному святі у Біловодському районному центрі дитячої та юнацької творчості. Концертний виступ.

Дата виступу: 28.12.2018 р.

Час виступу:о 11.00

Місце проведення:

Спортивна зала

Тема: «Зимова казка»

Керівник: Запорізька Неля Миколаївна

Новорічне свято – це завжди чарівний, костюмований виступ. На святі були представлені номери художньої самодіяльності керівника гуртків художньо - естетичного напрямку – Нелі Миколаївни Запорізької, а саме у пісенно - танцювальному номері:"Ялинкова "- гуртка дитячого театру "Амплуа", початкового рівня, І року навчання - 19 вихованців, пісня з танцювальними елементами .

Гурток дитячого театру "Амплуа" - основного рівня , І року навчання - 12 вихованців, продемонстрували свою акторську майстерність у сюжетному номері (тріо)- "Новорічний експрес". Діти яскраво та з гумором розкрили тему, використовуючи раніше набуті навички акторської майстерності.

На новорічному святі також були представлені сольні номери - віршовані байки С.Олійника - "Чудо в черевичку", Л.Глібова - "Коник - стрибунець". Гуртківці початкового та основного рівня дитячого театру : "Амплуа" виконували вокальний номер : "Загадаю Миколаю", під музичний супровід, декламували слова - привітання та побажання з Новим роком. Фінальною частиною на святі були веселі зимові руханки , хороводи, танці.

Протягом І півріччя гуртківці художньо – естетичного напрямку ознайомилися з особливостями та вимогами занять гуртка дитячого театру «Амплуа»- початкового рівня І ріку навчання, та основного рівня - І року навчання.

Вихованці набули навичок творчої роботи у колективі, виявили стійкий інтерес до акторської майстерності. Здолали почуття невпевненості; здобули початкові теоретичні і практичні знання з основних дисциплін акторської майстерності, сценічної культури, сценічного руху. Навчилися рухатися на сцені, танцювальному майданчику, спортивній залі. Працювати з мікрофонами та під музичний супровід, фонограми.

На думку керівника гуртків Н.М.Запорізької, гуртківці розширили власний світогляд, розвинули ритмічність та координацію власного тіла, удосконалили навички пластики рухів та акторську сміливість. Підтвердженням цього є яскравий виступ вихованців на Новорічному святі.

У ІІ Півріччі гурток дитячого театру "Амплуа" планує свою діяльність за окремим планом роботи - Початковий рівень І року навчання та Основний рівень ІІ року навчання за затвердженою навчальною програмою .

Мета та завдання керівника гуртка - удосконалити акторську майстерність до кінця навчального року. Наполегливіше працювати з вихованцями над гармонійними рухами у сценічному просторі. Навчити взаємодіяти між собою, закріплюючи відчуття акторського ансамблю, відпрацьовувати манеру проявів почуттів, манеру спілкування з глядачем .

Керівник гуртка ___________ Н.М.Запорізька

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.