Практична робота «Анімація у слайдових презентаціях» до уроку «Анімаційні ефекти у комп’ютерних презентаціях»

Інформатика

Для кого: 6 Клас

29.08.2021

83

4

0

Опис документу:
Даний документ Практична робота «Анімація у слайдових презентаціях» до уроку «Анімаційні ефекти у комп’ютерних презентаціях», можна використати для проведеня уроку з інформатики в 6 класі під час вивчення програми Power Point з пакету Microsoft Office для створенння презентацій.
Перегляд
матеріалу
Отримати код


Практична робота «Анімація у слайдових презентаціях» до уроку «Анімаційні ефекти у комп’ютерних презентаціях»


Мета: сформувати навички додавання анімаційних ефектів до об’єктів слайда та ефектів змінення слайдів; навчити керувати рухом об’єктів на слайдах.


Хід роботи

1. Завантажте файл През_4.

2. Установіть стандартну анімацію до всіх слайдів, крім тих, які містять інформацію про історію закладу, та останнього слайда (виділіть необхідні слайди → команди меню Показ слайдів → Ефекти анімації → Область завдань → Дизайн слайда → Ефекти анімації, виберіть одну зі схем анімації).

3. Зробіть поточним слайд (слайди), на якому розміщено інформацію про історію закладу, та додайте користувацьку анімацію до тексту слайда і зображень (виділіть текст / зображення → команди меню Показ слайдів → Настройка анімації → область завдань Настройка анімації → кнопка Додати ефект → виберіть одну з дій: Вхід, Вихід, Виділення, Шляхи переміщення).

4. Установіть такі параметри настройки анімації:

а) для тексту: початок — Після попереднього, швидкість Швидко, напрямок —Знизу;

б) для зображення: початок — Із попереднім, швидкість — Швидко.

5. Зробіть поточним останній слайд. Додайте користувацький анімаційний ефект до заголовка → Вихід та зображення авторів презентації → Шляхи переміщення за власним бажанням. При встановленні параметрів анімації зображення додайте додаткові ефекти: звук — Аплодисменти та сховати після анімації (в області завдань у спадному списку → Параметри ефектів → Ефект → Додаткові параметри → Звук).

6. Установіть єдиний ефект зміни слайдів: Область завдань Зміна слайдів → Cиметрична кругова. Настройте параметри: швидкість — Середньо, зміна слайда — Після клацання мишею, звук — Немає звуку. Застосуйте до всіх слайдів.

7. Після другого слайда додайте слайд, на якому буде розміщено план презентації.

8. Перегляньте та збережіть презентацію.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.