План—конспект уроку
Тема. Повторення та узагальнення матеріалу за початкову школу.
Мета: у цікавій та доступній формі повторити вивчене за початкову школу та вдосконалити їх; вправно користуватися таблицями множення та ділення; розвивати пізнавальні здібності учнів
Обладнання: інтерактивна дошка.
Хід уроку
І. Вступ
ІІ. Організація класу.
Перевіряється готовність учнів до уроку, в журналі відмічаються прізвища відсутніх учнів.
ІІІ. Актуалізація опорних знань учнів.
Киця Мура хоче побудувати будинок. Але вона погано вчився в школі. На уроках завжди гралася, та була не уважна. І тепер не знає як робити ті чи інші розрахунки. Тому нам потрібно допомогти розв'язати задачі та вправи Нашій киці.
Для цього потрібно вибрати задачі або вправи (елементи будинку) на свій смак, або за пропозицією вчителя.
Якість виконаних робіт по будівництву вчитель оцінює в кінці уроку
Обчислити.
68316+35697= |
74825-67548= |
4209·59= |
3528:24= |
43070+714:51·809= |
Розв’язати рівняння.
24·X=7320
X+549=725
Розв’яжіть задачу
За дві шапки заплатили 90 грн. Скільки коштують чотири таких шапки?
Знайдіть довжину кімнати прямокутної форми, якщо її площа 28, а ширина 4 м.
На одній часі терезів 5 кг яблук , а на другій—40000г груш. Що важче?
За три дні продали 2 т зерна. Першого дня 570 кг, другого на 400 кг більше, ніж першого. Скільки яблук продали третього дня?
Плитку шоколаду поділили на 9 частин. Ірина з'їла 3 частини, Василь-2. Яка частина шоколаду залишилася: більша чи менша ?
VІІ. Підведення підсумків уроку
VІ. Домашнє завдання.