Яким же було життя українців у "могучому СССР" після 2 Світової війни? Ця презентація здатна коротко, але зрозуміло описати події тих років. Вона зроблена у чорно-білій палітрі для підкреслення того сумного настрою.
На додачу у матеріалі присутня анімація MORPH.




