15 січня, в Королівстві Тонга, що розташоване у південній частині Тихого океану, сталося виверження вулкану Хунга-Тонга-Хунга-Хапаай. Попіл від виверження накрив головний острів Тонга, заслонивши сонце і перетворивши день на ніч. У Нукуалофі, столиці Королівства, було чути гучні вибухи, з неба падали дрібні каміння і попіл.











