Зараз в ефірі:
онлайн-конференція:
«
Освіта проти насильства: методи профілактики та алгоритми реагування
»
Взяти участь Всі події

Повідомлення про "День народження Greenpeace"

Екологія

Для кого: 7 Клас, 8 Клас, 9 Клас, 10 Клас, 11 Клас

15.09.2021

93

0

0

Опис документу:

Грінпіс (англ. Greenpeace) — міжнародна неурядова природоохоронна організація, заснована 1971 року в місті Ванкувер, Канада. Основні завдання організації — сприяти екологічному відродженню та привертати увагу людей та влади до збереження природи.

Перегляд
матеріалу
Отримати код

День народження Greenpeace

15 вересня святкує свою 46-ту річницю Greenpeace – одна з найвідоміших міжнародних неурядових природоохоронних організацій світу.

Грінпіс (англ. Greenpeace) — міжнародна неурядова природоохоронна організація, заснована 1971 року в місті Ванкувер, Канада. Основні завдання організації — сприяти екологічному відродженню та привертати увагу людей та влади до збереження природи.

Кумі Найду, міжнародний виконавчий директор «Грінпіс» із 2009 року по 2015 рік, писав, що насіння «Грінпіс» було закладено коли невелика група видатних людей у 1971 році вирушила судном із Ванкувера, щоби змінити світ.

Мова йде про першу акцію Грінпіс. Молоді небайдужі люди утворили комітет «Don’t Make a Wave» («Не створюйте хвилю») і направили судно «Філліс Кормак», яке згодом було перейменоване в «Грінпіс», за маршрутом від Ванкувера до Амчітки (Щурячі острови, група вулканічних островів у Алеутському архіпелазі), аби висловити протест щодо ядерних випробувань. Мирні протести активістів змусили уряд США припинити випробування в районі Амчітки.

Засновниками організації та організаторами першої акції стали Джим Болен, Пол Кот та Ірвінг Стоу.

«Грінпіс» — це незалежна організація, яка використовує ненасильницьке, творче протистояння, щоби викрити глобальні екологічні проблеми та примусити прийняти рішення, які мають важливе значення для зеленого та мирного майбутнього. Метою «Грінпіс» є забезпечення здатності землі виховувати та плекати життя в усьому його різноманітті.

Незалежність організації підтверджує той факт, що всесвітня діяльність «Грінпіс» фінансується майже цілком за кошт пожертвувань від приватних осіб у багатьох країнах світу та приватними грантами, але не коштами бізнесу чи політичних партій.

«Грінпіс» — організація, яка намагається змінити ставлення та поведінку людей, захищати та зберігати навколишнє середовище та сприяти миру. Ще у 2007 році «Грінпіс» означили основні напрями своєї діяльності:

  • сприяння енергетичній революції для вирішення ключової загрози планеті — зміни клімату;

  • захист океанів і створення глобальної мережі морських природоохоронних територій;

  • збереження пралісів;

  • сприяння роззброєнню та ліквідації всієї ядерної зброї;

  • відмова від токсинів та небезпечних хімікатів;

  • підтримка сталого сільського господарства та запровадження екологічного землеробства.

https://ecoclubua.com/2017/09/greenpeace-svyatkuje-den-narodzhennya/

https://www.google.com/search?q=міжнародна+незалежна+неурядова+екологічна+організація+грінпіс+%2C+яка+створена+в+1971+році+в+Канаді)2


Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.