Бібліотека

Повчальна презентація "Будова комп'ютера".

Опис документу:
Повідомить учням про будову комп'ютера. Підходить для всіх класів в яких вивчається інформатика. Презентація— інформаційний чи рекламний інструмент, що дозволяє повідомити потрібну інформацію про об'єкт презентації в зручній для одержувача формі.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код
Опис презентації окремими слайдами:
Будова комп’ютера.
Слайд № 1

Будова комп’ютера.

Системний блок Системний блок (англ. computer case — корпус) комп'ютера, функціональний елемент, який захищає внутрішні компоненти комп'ютера від з...
Слайд № 2

Системний блок Системний блок (англ. computer case — корпус) комп'ютера, функціональний елемент, який захищає внутрішні компоненти комп'ютера від зовнішнього впливу та механічних пошкоджень, підтримує необхідний температурний режим в середині системного блоку, екранує створені внутрішніми компонентами електромагнітні випромінення та є основою для подальшого розширення системи. Системні блоки зазвичай виробляються з деталей на основі сталі, алюмінію та пластмаси, також інколи використовують такі матеріали, як деревина та органічне скло.

Пристрої введення Клавіатура Мишка Веб-камера Сканер Мікрофон
Слайд № 3

Пристрої введення Клавіатура Мишка Веб-камера Сканер Мікрофон

Пристрої виведення Принтер Колонки Монітор Навушники
Слайд № 4

Пристрої виведення Принтер Колонки Монітор Навушники

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.