Дану презентацію я використовувала на уроці ЯДС у 1 класі при вивченні теми "Дім, у якому я живу. Вода у моєму домі" (за підручником І. Большакової та М. Пристінської) до с. 59. У презентації зібрані фото Атаками, її флори та фауни, є короткі коментарі до кожної групи слайдів. Вона стала наочним матеріалом для ознайомлення учнів з посушливими місцями на Землі. Переглянувши її, діти висловлювали свої міркування щодо необхідності економного використання водних ресурсів.
Презентація має музичний супровід, тому раджу переглядати її у режимі слайд-шоу.
Матеріали до презентації взяті з Інтернету та Вікіпедії.






























