У четверту суботу листопада в Україні на підставі Указів Президента Л. Кучми № 1310/98 та Президента В. Ющенка № 431/2007 відзначається День пам’яті жертв Голодомору. Пропоную класним керівникам використати на годині спілкування буклет "Голодомор 1932-1933", з метою унаочнення матеріалу












