Поспішай творити добро

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

«Поспішайте зробити добро людям.

Живіть так, щоб вам ніхто не дорікнув,

залиште після себе добрий слід».

О.А.Захаренко

Духовність пов’язана із внутрішнім світом людини, її душею. Кажуть: духовно багата, духовно чиста людина, тобто, людина, яка має багатий, чистий, внутрішній моральний образ - людина, що творить добро. Досягти духовності можна лише великою внутрішньою працею над собою.Чесними, вихованими, добрими людьми, які поважають старше покоління. Патріоти своєї держави - це свідомі громадяни. Люди, які пам’ятають своє коріння й шанують пам'ять предків, громадяни, які готові в будь - який момент віддати своє життя за Батьківщину.У нашій школі система заходів морального виховання спрямовується на формування духовної особистості, на виховання учня як громадянина, патріота. Успішне розв’язання цієї проблеми залежить від взаємовідносин школи та сім’ї, від пошуку своєрідних механізмів громадсько – патріотичного виховання, від розвитку в учнів патріотичних почуттів.

Початкова школа – це школа добра, милосердя, родинного затишку. Перед вчителями початкових класів стоїть завдання виховати духовно багату особистість. Це можливо і через систему уроків. На уроках в постійному спілкуванні учнів з учителем збагачується життєвий досвід дітей, формуються моральні норми. На уроці взаємодіють всі основні елементи виховного процесу, тобто виховує весь процес навчання, бо в процесі навчання відбувається систематичне залучення до моральних знань. Під час таких уроків учні спілкуються між собою, впливають один на одного, вчаться відчувати радість і задоволення від успішно виконаної роботи.

У нашій школі належне місце у вихованні духовності та патріотизму займають рольові ігри, акції доброти, хвилини спілкування, години милування, свята ( « Добро починається з тебе», « »

, « Справжній друг», « Людські чесноти»…..). Важливим джерелом накопичення моральних знань є і екскурсії. Екскурсії в нашій школі у початкових класах проводяться протягом навчального року і мають різну виховну мету. Своєрідною школою виховання духовності є екскурсії в природу. Вони дають можливість виховати в дітей любов до землі, всього живого. Під час екскурсій до краєзнавчого, історичного музею формуються любов до Батьківщини, повага і гордість за своїх співвітчизників.

(«Визначні місця рідного села», «Люби і знай свій рідний край»

Турбота про духовне багатство, виховання громадянськості в учнів є одним з провідних напрямів роботи вчителів нашої школи. Розповідаючи про історію рідної країни, бойові й трудові подвиги людей, життя односельчан, учителі в виходить з того, що патріотизм народу є невичерпним джерелом формування громадянських якостей учнів. Через конкретне, особисте до великого, загального, державного - такого шляху використання принципу наочності, забезпечення зв’язку школи з життям, дотримувався педагог - гуманіст О.А.Захаренко у формуванні високих духовних якостей учнів.

Однією з форм виховної роботи є волонтерський рух в школі. Учні вже з початкових класів відвідують вчителів – пенсіонерів, ветеранів, вітають їх зі святами, надають посильну допомогу.

Наші діти є постійними учасниками акцій воїнам АТО Молодші школярі беруть участь в акціях «Листя», « Квіти біля школи», « Чисто не там де прибирають, а там де не смітять». Ці заходи сприяють вихованню турботи про людей та навколишній світ.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.