і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Головний приз 500грн + безкоштовний вебінар.
Взяти участь

Портфоліо

Курс:«Протидія шкільному насильству»
Черниш Олена Степанівна
72 години
3600 грн
1080 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №YU510406
За публікацію цієї методичної розробки Гриценко Дар`я Олександрівна отримав(ла) свідоцтво №YU510406
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Опис презентації окремими слайдами:
Слайд № 1

Портфоліо вчителя англійської мови Гриценко Дар' ї Олександрівни Комунальний заклад "Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою "Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії"

Слайд № 2

Зміст Мета портфоліо Загальні відомості Науково-методичнда діяльність Педагогічна діяльність Самоосвіта Портфоліо – це… Педагогічне есе Плани на майбутнє

Слайд № 3

Слайд № 4

Портфоліо – це… П – педагогічні інновації О – освітні маршрути Р– робота над собою Т – технології навчання Ф – фіксування результатів О – оцінка досягнень Л – любов до професії І – імпульс до активності О – обєктивний погляд на себе

Слайд № 5

Загальні відомості Прізвище, ім’я, по батькові Гриценко Дар' я Олександрівна Дата народження 21 лютого 1986 р. Освіта, що закінчила, № диплома, дата видачі, спеціальність за дипломом. Курси німецької мови Вища. Горлівський Державний педагогічний інститут іноземних мов НК№36997326 26 червня 2009р. спеціальність –українська мова та література,англійська мова та зарубіжна література. Німеччина (Штуттгарт), Австрія (Відень)

Слайд № 6

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ 30.09.2013-11.10.2013- Методика формування соціокультурної компетенції учнів у процесі навчання іноземної мови. 15.09.2017-13.10.2017- Урок англійської мови та його нетрадиційні форми.

Слайд № 7

Життєве кредо: «Не зупинятись на досягнутому. Нормою життя є творчість і робота над собою».

Слайд № 8

Творче кредо : «Ми вчимо інших і вчимося самі, ми виховуємо і самовдосконалюємось, і тільки тоді наші знання стануть здобутком наших вихованців».

Слайд № 9

Моя формула успіху: Любов до предмета + Любов до професії + Любов до дітей х на невтомну працю та постійне самовдосконалення

Слайд № 10

Методична проблема: «Свідоме вивчення граматики-основа володіння іноземною мовою».

Слайд № 11

Форми контролю Поточний Тематичний Семестровий/річний усне опитування самостійна робота словниковий диктант тестування усне опитування письмова контрольна робота контроль говоріння контроль письма контроль читання контроль аудіювання

Слайд № 12

Форми роботи на уроках англійської мови індивідуальна групова парна

Слайд № 13

Методи і прийоми Мозковий штурм Рольова гра Знайди помилку Діалог Незакінчені речення Дискусії Робота з книгою Бесіда Запитання-відповідь

Слайд № 14

Участь у методичних заходах Назва Рік Форма участі Засідання методичних об’єднань Згідно плану Секретар м/о, доповіді Педради Згідно плану виступи

Слайд № 15

Відкриті уроки Дата Тема уроку Курс (клас) 2017 2018 «School life. Education in Great Britain» «The Earth doesn`t belong to us-we belong to the Earth» 1(10) 1(10)

Слайд № 16

Розробки позакласних заходів Дата Тема 2017 «32 цікавих факти про англійську мову» 2017 Вистава «Romeo and Juliet» by W.Shakespeare. 2017 Віртуальна подорож до Великобританії «Welcome to Great Britain» 2017 2018 2018 Декламація англомовних віршів. Конкурс «Найкраща емблема англійської мови» «The knowledge is a power» «The World of English Poetry»

Слайд № 17

Вебінари

Слайд № 18

Слайд № 19

Тема самоосвіти: вивчення нових програм та підручників,розуміння їх особливостей та вимог,оволодіння технічними засобами навчання ,читання художньї літератури в оригіналі(англійськa мовa).

Слайд № 20

Педагогічне есе У кожної людини є своє покликання. А чи задумувалися Ви над цим, чи думали «чи на своєму я місці»? Я думаю - так, якщо Ви шукаєте свій шлях, свою стежину в цьому житті. Покликання - це не щоденна рутинна робота, це прагнення дати якомога більше, не вимагаючи нічого натомість. Бути вчителем в наш час - не завжди вдячна робота. І багато молоді залишають школу, і шукають «кращої» долі. Це дуже тернистий шлях, на якому зустрічається багато перешкод, труднощів. І тільки коли Ви розумієте, що нічого не можна порівняти з успіхами своїх учнів, їх впевненість в собі, їх поваги та Любові, ось тоді Ви знайшли своє покликання. Значить Ви вдома, і цей дім - школа. Учитель – важлива людина в житті кожного. Він працює з найціннішим – особистістю. Тож вчитель не тільки вчить, він допомагає, скеровує, виховує, підказує, шукає... Така доля вчителя. Бути вчителем, значить не просто знати свій предмет, а бути обізнаним різних сферах життя, бути відкритою, небайдужою, люблячою людиною. Кожна дитина:— це маленький всесвіт, і, правильно дібравши ключик, можна виховати особистість, А найбільшою нагородою для вчителя є досягнення його учнів, їх життя, і відчуття того, що ти допоміг становленню ЛЮДИНИ.

Слайд № 21

Плани на майбутнє: •Підвищення кваліфікації в галузі лингвістики й методики викладання англійської мови (читання методичної літератури, участь у семінарах, відвідування курсів підвищення кваліфікації). •Розвиток навичок комунікативного спілкування учнів на уроках англійської мови та в позакласної діяльності. •Працювати над досягненням учнів. •Удосконалювати навички використання комп’ютерних технологій та Інтернет-ресурсів у своїй роботі. .

Слайд № 22

Дякую! Thank you!

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Портфоліо вчителя англійської мови
 • Додано
  28.02.2018
 • Розділ
  Портфоліо
 • Тип
  Презентація
 • Переглядів
  223
 • Коментарів
  0
 • Завантажень
  0
 • Номер матеріала
  YU510406
 • Вподобань
  0
Курс:«Основи фінансової грамотності»
Часнікова Олена Володимирівна
72 години
3600 грн
1080 грн
Свідоцтво про публікацію матеріала №YU510406
За публікацію цієї методичної розробки Гриценко Дар`я Олександрівна отримав(ла) свідоцтво №YU510406
Завантажте Ваші авторські методичні розробки на сайт та миттєво отримайте персональне свідоцтво про публікацію від ЗМІ «Всеосвіта»
Шкільна міжнародна дистанційна олімпіада «Всеосвiта Осінь – 2018»

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти