Поради вчителя-логопеда.

Опис документу:
Консультація для батьків - у куточок логопеда. Розкриті вікові можливості мовленнєвого розвитку дитини, тривалість занять вдома, стимуляція до мовленнєвої активності в домашніх умовах.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

ПОРАДИ ВЧИТЕЛЯ-ЛОГОПЕДА

Шановні батьки! Вади звуковимови у дошкільників зустрічаються дуже часто. Але пам’ятайте: коректно визначити рівень порушення звуковимови зможе тільки фахівець. Тому до занять з дитиною бажано приступати тільки після консультації з логопедом. Пам’ятайте:

  • Проводити ігрові вправи для розвитку слуху та дихання доцільно з дітьми 3-5 років.

  • Навчати вимовляння свистячих звуків доцільно дітей 3-4 років, шиплячих звуків та звуків л, л’ - дітей 4-5 років, звуків р, р’ – дітей 5-6 років.

  • Різні діти мають різні здібності до засвоєння матеріалу. Тривалість занять на постановку та автоматизацію звука залежатиме від індивідуальних здібностей вашого малюка. Припиняйте заняття у разі появлення ознак стомлення, неуважності. Перші заняття мають тримати 5-7 хвилин. Згодом їх можна збільшити до 15-20 хвилин.

  • Стимулюйте інтерес дитини до навчання. Пам’ятайте: що більше дитина прагне займатися, то ефективнішими є заняття. Процес навчання має стати частиною повсякденних ігор вашого малюка.

  • Слід мати на увазі, що навчання правильної вимови одного звука з кожної групи (наприклад, свистячі, шиплячі) неможливе без оволодіння артикуляцією базового звука. Наприклад, базовим звуком для свистячих є звук С, шиплячих – звук Ш. Якщо базовий звук дитина вимовляє правильно, то постановка інших не викличе труднощів.

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!
До ЗНО з НІМЕЦЬКОЇ МОВИ залишилося:
0
4
міс.
0
5
дн.
1
4
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!