Поради батькам

Опис документу:
Консультація для батьків - у куточок логопеда. Проведення занять вдома: правильне виконання артикуляційних вправ та закріплення мовного матеріалу.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

Поради батькам.

Шановні батьки, пам'ятайте!

  • Не примушуйте дитину займатися. Заняття дадуть найкращий результат, якщо вони проводяться у формі гри і цікаві для неї.

  • На одному занятті давайте не більш 3-4 завдань, вправ.

  • До послідуючих вправ переходьте лише після того, як будуть засвоєні попередні.

  • На початку заняття закріплюйте попередній матеріал.

  • Всі вправи артикуляційної гімнастики дитині треба виконувати без напруги. Слідкуйте, щоб дитина сиділа спокійно, не піднімала плечі, не напружувала і не рухала пальцями рук.

  • Деякі вправи виконуються під рахунок, який веде дорослий. Це необхідно для того, щоб у дитини відпрацювалась стійкість найбільш важливих положень губ, язика.

  • У дитини не завжди може відразу все добре вийти, іноді це викликає у неї відмову від подальшої роботи. В такому випадку не фіксуйте увагу її на тому, що не виходить, а підбадьорте її, поверніться до більш простого, вже відпрацьованому матеріалу, нагадавши, що колись це теж не виходило.

  • Поставлені звуки вводьте дитині поступово в склади, слова, речення, а потім в невеличкі вірші, потішки, скоромовки.

3 дитиною говоріть завжди правильно, будьте їй гарним прикладом для наслідування

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Сертифікат від «Всеосвіти» відповідає п. 13 постанови КМУ від 21 серпня 2019 року № 800 (із змінами і доповненнями, внесеними постановою КМУ від 27 грудня 2019 року № 1133)

Обрати Курс або Вебінар.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.