Всеосвіта

Головне меню порталу

Головне меню порталу

Сьогодні о 16:00
Вебінар:
«
Безперервний професійний розвиток педагогічних працівників: навчання як спосіб життя
»
Взяти участь Всі події
Платна розробка

Поняття про географічні координати. Правила відліку географічної широти і географічної довготи. Практична робота 2. Визначення географічних координат за географічною картою.

ppt

Географія

Для кого: 6 Клас

05.11.2022

342

0

0

Вміст матеріалу: показано 6 з 21 сторінок

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення зі змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документа.

Опис методичного матеріалу:

Презентація з географії для 6 класу на тему " Визначення географічних координат за географічною картою. Практична робота: визначення географічних координат ". Матеріал відповідає програмі навчання. В презентаціі є не тільки навчальний матеріал, а і завдання практичної роботи. Матеріал презентації призначений закріпити знання учнів про градусну сітку,меридіани й паралелі, формувати вміння визначати «географічну широту» та «географічну довготу», розвивати логічне мислення, удосконалювати вміння працювати з географічними картами. Матеріал допоможе сформувати нові знання та навички у учнів, сприятиме розвитку пізнавальних інтересів учнів та практичних вмінь.

Після покупки цей матеріал відразу стане доступним для використання повною мірою. Запитів на доступ не потрібно відправляти. Всі придбані матеріали зберігаються в кабінеті покупок.