і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
До визначення переможців залишилось:
3
Дня
3
Години
16
Хвилин
30
Секунд
Поспішайте взяти участь в акції «Методичний тиждень».
Щотижня отримуйте приємні подарунки.
Взяти участь

Поняття події. Види подій. Опрацювання події

Передплата на журнал
Бібліотека
матеріалів

Урок № 20

Тема:

Поняття події. Види подій. Опрацювання події.

Цілі:

освітня: ознайомити з поняттями події, розглянути види подій.

розвивальна: розвивати логічне i алгоритмічне мислення, вміння аналізувати і робити висновки.

виховна: виховувати зосередженість, увагу та спостережливість.

Тип уроку:

Комбінований

Обладнання:

Плакат "Події. Види подій", картки, навчальна презентація, підручники.

Хід уроку

I.Організаційний момент.

Перевірка наявності та готовності учнів до уроку, налаштування на роботу

  1. Відтворення і корекція опорних знань.

Пригадаймо:

    1. Що називають виконавцем алгоритму? Коли ти у своєму житті виконував алгоритми? Наведи приклади.

    2. Що може служити комп’ютерним середовищем виконання алгоритму?

    3. Як завантажити програму Скретч?

    4. Які основні елементи вікна програми Скретч ти памятаєш?

    5. Як завантажити проект в програму Скретч?

    6. Що називають спрайтами?

    7. Які режими роботи програми Скретч існують?

  1. Мотивація навчальної діяльності.

Сьогодні на уроці ми вивчимо, що таке подія, які види подій розрізняються та де вони використовуються і для чого.

  1. Оголошення мети і завдань уроку.

  2. Сприймання і усвідомлення нового матеріалу.

Пояснення вчителя з елементами.

Організація роботи: Учень, який володіє навичками роботи з комп'ютером, грає роль вчителя, пояснюючи решті учнів новий матеріал.

Проведення комплексу вправ для зняття м’язового напруження.

Діти стають прямо, ноги ширші за плечі. Руки опущені, пальці зчеплені в замок.
Піднімають руки вгору, вдихають, прогинають ся назад.
Потім, різко видихаючи, зі звуком «ха!» нахиляються, опускають руки, як під час удару сокирою поміж ніг і відразу піднімають їх угору.
Повторити 5-10 разів. Дуже важливо, щоб звук «ха!» був результатом різкого видиху, ішов із грудної клітки.
Вправа добре очищає дихальні органи, покращує їх роботу.

  1. Осмислення навчального матеріалу.

а) Робота в зошитах.

Заповніть таблицю, вставивши у відповідний стовбець блоки команди.

б) Практичне завдання. Інструктаж з БЖД.

Виконуємо заготовки до слідуючого уроку.

  1. За допомогою графічного редактора Scratch створити фон за зразком та зберегти його під назвою Фон 1

  2. Створити інший фон за зразком та зберегти як Фон 2.

  1. Із заготовок вибрати одного із героїв ( Тур, Око та Грай із мультфільму «Як козаки…»

Виконання комплексу вправ для зняття зорової втоми.

Учитель, враховуючи індивідуальні особливості учнів класу, самостійно визначає час і термін проведення комплексу вправ під час роботи (як правило, через 8-10 хвилин після початку роботи).

д)Робота за підручником.

  1. Домашнє завдання:

Опрацювати відповідний параграф підручника, конспект уроку.

  1. Підсумок уроку.

Рефлексія.

Наприклад, учням пропонується закінчити речення на зразок: "Для мене сьогодні важливим було...", "Сьогодні я дізнався про...", "Мені хотілося в майбутньому дізнатись про..., навчитись …".

  1. Підведення підсумків уроку.

Проходження тестування.

  1. Перевірка, аналіз і оцінка робіт, виконаних під час уроку.

  2. Домашнє завдання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу

Опис документу:
Конспект уроку
  • Додано
    01.03.2018
  • Розділ
    Інформатика
  • Клас
    6 Клас
  • Тип
    Конспект
  • Переглядів
    246
  • Коментарів
    0
  • Завантажень
    0
  • Номер материала
    YV687410
Збірник методичних матеріалів проекту «Всеосвіта» I видання

Бажаєте дізнаватись більше цікавого?


Долучайтесь до спільноти

Збірник методичних матеріалів проекту «Всеосвіта» I видання