Сьогодні відбувся
Кабінет психолога:
«
Плітки. Конфлікти
»
Взяти участь Всі події

Планування з трудового навчання

Трудове навчання

Для кого: 4 Клас

29.09.2019

720

7

0

Опис документу:
Календарно – тематичне планування уроків трудового навчання у 4 класі, складене відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016р.) за підручником І. М. Веремійчика, В.П. Тименка (К.:Видавництво «Генеза», 2014) та альбому з трудового навчання А. В. Бровченко, I семестр.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Календарно – тематичне планування уроків трудового навчання у 4 класі, складене відповідно до вимог оновленої навчальної програми (у редакції 2016р.) за підручником І. М. Веремійчика, В.П. Тименка (К.:Видавництво «Генеза», 2014) та альбому з трудового навчання А. В. Бровченко, I семестр.

№ з/п

Тема уроку

Дата

Вступ. Які бувають професії. Калейдоскоп професій. Практична робота: виготовлення виробів відомими техніками на вибір учнів.

Сюжетні витинанки. Уявлення про особливості сюжетної витинанки різних регіонів України. Послідовність виготовлення виробів технікою витинанки. Практична робота: виготовлення сюжетної витинанка «Дерево життя»

Виготовлення штучних квітів об’ємної форми. Послідовність виготовлення штучних квітів об’ємної форми. Практична робота: виготовлення з паперу квітів об’ємної форми «Квітучий кактус».

Виготовлення штучних квітів об’ємної форми. Послідовність виготовлення штучних квітів об’ємної форми. Практична робота:виготовлення квіткової композиції «Троянди».

Колаж. Поняття про колаж. Комбінування різноманітних матеріалів для створення композиції- колажу. Практична робота: виготовлення сюжетної композиції - колажу «Овечка в лузі»

Колаж. Комбінування різноманітних матеріалів для створення композиції на осінню тематику в техніці колажу. Практична робота: виготовлення колажу «Осінні фантазії».

Кашпо. Ознайомлення з послідовністю виготовлення виробів в техніці мозаїчного торцювання. Практична робота: виготовлення кашпо з квітами.

Робота з папером і картоном. Конструювання рухомих моделей з картону і паперу. Послідовність дій під час виготовлення моделей з рухомими деталями. Практична робота: виготовлення рухомої іграшки «Веселий клоун»

Конструювання рухомих моделей з картону та паперу. Послідовність дій під час виготовлення моделей з рухомими деталями. Практична робота: виготовлення рухомої іграшки «Совеня».

Комбінування природних і пластичних матеріалів. Послідовність дій під час виготовлення виробів з природних матеріалів і пластиліну. Практична робота: виготовлення композиції «Мишки із сиром»

Комбінування природних і пластичних матеріалів. Послідовність дій під час виготовлення виробів з природних матеріалів і пластиліну. Практична робота: виготовлення колективної композиції «Пінгвіни» ( або на вибір учнів «Котик»).

Робота з пластичними матеріалами. Пластичні матеріали для виготовлення виробів (пластилін, глина, полімерна глина, солоне тісто). Послідовність виготовлення виробів об’ємної форми з пластичних матеріалів. Практична робота: виготовлення з пластиліну

фігурки тварини.

Робота з пластичними матеріалами. Послідовність виготовлення виробів об’ємної форми з пластичних матеріалів. Практична робота: виготовлення фігурки казкового героя.

Робота із сучасними штучними матеріалами. Послідовність виготовлення виробів зі штучних матеріалів. Практична робота: виготовлення янгола із синтепону.

Робота із сучасними штучними матеріалами. Послідовність виготовлення виробів зі штучних матеріалів. Практична робота: виготовлення виробу «Сніговик з ниток» (або на вибір учнів лялька – мотанка з ниток).

Проект «Новорічна красуня».

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.