Будучи класним керівником, при підготовці до батьківських зборів склала пам'ятку для батьків. Це було 15 років тому. Перечитуючи пам'ятку сьогодні, спіймала себе на думці, що і зараз вона залишається актуальною. Стаття про те, як не тільки не втратити дітей, але і допомогти їм стати щасливими. Ми повинні чітко усвідомлювати, кого хочемо бачити у своїх дітях: успішних "гвинтиків" економіки чи щасливих людей?













