"ПЛАН ВИХОВНОЇ РОБОТИ школи"

Опис документу:
Педагогічний колектив школи працював над проблемою: «Формування та розвиток здорової особистості школяра, його нахилів, здібностей, талантів, виховання національної загальнолюдської моралі, духовності та культури учнівської молоді через систему виховної роботи». Здійснювали виховну діяльність у відповідності до наступних ключових напрямів: ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави; національно – патріотичне виховання воєнно – патріотичне виховання.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код Поділитися

Схвалено Затверджено

на засіданні педради наказом по школі

протокол № 9 № від вересня 2019 року

ПЛАН

ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Кам’янківської

загальноосвітньої школи

I - III ступенів

Підволочиської селищної ради

Тернопільської області

на 2019- 2020 навчальний рік

І. Вступ

1. Аналіз виховної роботи за 2018 – 2019 н.р.

Виховна робота в школі у 2018-2019 н . р. була спрямована на реалізацію законів України : «Про освіту»  в новій редакції від 05.09.2017 р., "Про загальну середню освіту", "Про внесення змін до законодавчих актів з питань загальної, середньої та дошкільної освіти щодо реалізації навчально - виховного процесу", "Національної доктрини розвитку освіти України у XXI ст.", «Концепції національно-патріотичного виховання», «Української хартії вільної людини», працюємо над підвищенням результативності та якості виховного процесу, реалізовуємо концептуальні засади Програми МОН України «Основні орієнтири виховання", «Концепції з національно-патріотичного виховання», «Української хартії вільної людини» ,  наказів відділу освіти Підволочиської селищної ради.

Педагогічний колектив школи працював над проблемою: «Формування та розвиток здорової особистості школяра, його нахилів, здібностей, талантів, виховання національної загальнолюдської моралі, духовності та культури учнівської молоді через систему виховної роботи».

Здійснювали виховну діяльність у відповідності до наступних ключових напрямів:

ціннісне ставлення особистості до суспільства і держави;

національно – патріотичне виховання

воєнно – патріотичне виховання.

ціннісне ставлення до себе;

ціннісне ставлення до сім'ї, родини, людей;

ціннісне ставлення до праці;

ціннісне ставлення до природи;

ціннісне ставлення до культури і мистецтва.

Серед основних завдань — національне виховання на засадах загальнолюдських, полікультурних, громадянських цінностей, забезпечення фізичного, морально-духовного, культурного розвитку дитини, формування соціально зрілої творчої особистості, громадянина України і світу, підготовка учнів до свідомого вибору сфери життєдіяльності та підвищення відповідальності сім'ї за освіту і виховання дітей.

Протягом 2018-2019 навчального року підвищували рівень національного і патріотичного виховання та превентивної роботи.

У нашій школі велика увага приділяється національно-патріотичному вихованню, оскільки основою всієї системи виховання у школі є національна ідея.

Впроваджуючи Концепцію національного виховання, школа ставить завдання:

 • формування особистості – патріота України, який усвідомлює свою належність до сучасної європейської цивілізації;

 • виховання у особистості демократичного світогляду і культури, яка не порушує прав і свобод людини;

 • формування в учнів національної свідомості, людської гідності;

 • забезпечення умов для самореалізації особистості відповідно до її здібностей, суспільних та власних інтересів.

Реалізовуючи ці завдання в школі проведено такі заходи:

 • Перший урок «Україна. Перші кроки у Європу»;

 • Тиждень Незалежності 03.- 07.09.18 р.«Будьмо гідними своєї Батьківщини» (за окремим планом)

 • Урочиста лінійка – памяті бійця АТО – Івана Воробля «Горить свіча на серці України», участь у поминальній панахиді.

  • бесіди „Символи України”, „Історія мого села”, „Мій край – моя історія жива”, „Шлях до незалежності : події та люди”, „Традиції нашого народу”, участь в туристсько-краєзнавчій експедиції „Моя земля – земля моїх батьків”;

  • виховні години „Вони боролись за волю України”, „Під покровом Пресвятої Богородиці”, „Пам’ятаємо про подвиг” - до річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників, „Листопадовий зрив” - до Дня проголошення ЗУНР, „Схилімо голови в скорботі» про голодомор – 33-го”,

  • Флешмоб «Голуб миру».

  • Козацькі забави між учнями 5- 6 класу.

  • Конкурс стрілецької, повстанської пісні і строю «Музика єднає серця» (12.10.)

  • конференції „Національні герої України конкурс творів „Що я можу зробити для України?”;

  • декада вшанування національних героїв, під час якої було проведено хвилинки пізнання „Герої твої, Україно”, концерт, присвячений річниці створення УПА,

  • Тиждень Збройних Сил України :

 • Перегляд кінофільму «Позивний Бандерас»,

 • Покладання квітів на могилу героя, воїна АТО Івана Воробля,

 • Проведення єдиного уроку «Слава героям України!»,

 • Спортивні змагання «Хлопці, будем жити!».

  • оформлення у бібліотеці тематичних виставок літератури, присвяченої УПА, голодомору, ЗУНРУ, Дню Революції Гідності

Військово-патріотичне виховання здійснювалося під час проведення виховної години „Козаки – славні лицарі України”, „Військова служба – обов’язок кожного громадянина України”, конкурсу „Хлопці, будем жити!”, козацьких забав, Тижня збройних сил України.

У школі ведеться краєзнавча робота. Учні школи під керівництвом вчителів історії Гуцайлюк Н.Б. . та географії Козака В.М. і Мотики Т.В.., зібрали дані з історії рідного села, розробили туристсько-краєзнавчі маршрути мальовничих куточків нашого краю. Постійно ведеться робота в рамках руху « Моя земля – земля моїх батьків».

Кожного року учні разом із вчителями здійснюють подорожі та екскурсії територією району, області – с.Зарваниця, , c.Кривче, м. Почаїв, Карпати, Хотин, Кам’янець – Подільський, Збараж, Вінниця, Тернопіль, Підволочиськ.

Велика увага приділяється національному вихованню на уроках української мови та літератури, історії, географії, де діти вивчають історію, літературу та мистецтво рідного краю.

Заходи щодо реалізації Концепції національно-патріотичного виховання внесені до плану роботи школи та до виховних планів класних керівників 1-9 класів.

Протягом 2018 – 2019 н. р. . класоводи 1- 4 та класні керівники 5-11 класів Кам’янківської ЗОШ І – ІІІ ступенів проводили різні заходи , які були спрямовані саме на реалізацію Концепції Національно-патріотичного виховання.

Впродовж І семестру 2018-2019 н.р. всі класні колективи приймали активну участь у житті школи згідно виховного плану роботи школи на 2018-2019 н.р. 
1 вересня проведено свято Першого дзвоника і проведення єдиного уроку на тему « Україна. Перші кроки у Європу » , метою якого було виховання в учнів патріотичних почуттів та гордості за те, що вони є громадянами незалежної держави- України і їхнім прагненням є вступ до Європи, гідне життя в європейській країні, де про людей думають і дбають.

. З 03.09 – 07.09.2018 року проходив Тиждень Незалежності «Будьмо гідними своєї Батьківщини (за окремим планом).

Обов’язковим є щорічне проведення змагань фізкультурно-патріотичне свято «Козацький гарт» до Дня фізкультури і спорту, організоване і проведеновчителем фізкультури ., педагогом –організатором ., спільно з класними керівниками.В якому прийняли участь команди всіх класів і проявили себе активними та згуртованими.

Третій рік поспіль учні та вчителі нашої школи є учасниками урочистої лінійки – пам’яті та поминальної панахиди бійця АТО Івана Воробля «Горить свіча на серці України»

Учні 1-11 класів нашої школи разом з класними керівниками, вихователями взяли участь у флеш – мобі «Голуб миру» під девізом «Нам потрібне мирне небо…» до Дня миру .

Всі класні керівники у співпраці з класоводами взяли участь у загальношкільному святі «Осінь в гості завітала» та представили чудові композиції осінньої пори на тему «Я хочу жити в Європейській Україні».

Вже стало традицією у нашій школі до Дня Захисника України, 14.10. проводити конкурс стрілецької, козацької , повстанської пісні , у цьому навчальному році він проведений під назвою «Музика єднає серця», а між учнями 5- 6 класів проведено козацькі забави, де відбулася посвята 5 – тикласників у Велику учнівську родину «З Україною і Богом в серці».

Протягом жовтня були проведені бесіди, інформаційні години, круглі столи , семінари з висвітлення трагедії Бабиного Яру та трагедії місцевого єврейства.

Класним керівником10 класу Міхневичем А.Л.. підготовано і проведено літ.-муз. композиція „Збережемо пам’ять про подвиг” до 74 річниці визволення України від фашистських загарбників.

Вчителем історії Гуцайлюк Н.Б. на цю ж тему був проведений Єдиний урок мужності «Гомін далеких воєнних років»

Вчителями – філологами організовано і проведено Тиждень української писемності і мови (за окремим планом). Вартий уваги захід – літературознавча гра «До мови доторкнемося серцем», яку підготували і провели Курило І.П. і Демчук Н.В.

Всі класні керівники взяли участь у проведенні усного журналу «З рідним словом міцніє держава »до Дня укр. писемності. Неперевершеним було написання учнями і педагогами нашої школи Диктанту Єдності «Крила».

Педогог-організатором Старинською І.В. і ЗДВР Крупою Т.П. організовано і проведено вечір – реквієм «Це сталося заради нашого майбутнього» до святкування дня Гідності та Свободи, урок – памяті і мужності «В серцях і пам’яті народній!». – до 5 – ї річниці Революції Гівдності.

Класний керівник 7 класу провела квест «Моя країна – Україна!»

Класним керівником 10 класу Міхневичем А.Л. проведено усний

журнал «Схилімо голови в скорботі…», присвячений подіям голодного 1932- 33 років.

Уся учнівська родина взяла участь у Всеукраїнській акції «Запали свічку!» - памяті жертв голодомору. Було переглянуто старшокласниками документальні фільми про страшний голодомор.

Класним керівником 9 класу Гавриляк О.В. організований виступ агітбригади «Діти проти СНІДу» до відзначення Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом.

Вчителем захисту Вітчизни Козаком В.М. підготовано і проведено спортивне свято «У граніті,в бронзі, у серцях » до Дня Збройних Сил .

Гарно та змістовно проведені літературно – музична композиція до Дня Соборності України «Є край, де найкраще у світі», загальношкільна лінійка «Хай квітне наша Україна!», усний журнал «Над Круками круки» до Дня памяті героїв Крут.

Учні нашої школи постійно беруть участь у районних та обласних проектах національно – патріотичного спрямування, а соме :

 • проект «Знай наших»,

 • «Памятати . Відродити. Зберегти.

 • -книга памятінашого села, району.

Педагогом – організатором Старинською І.В. було продумано і проведено вечір – реквієм «Ми не зганьбили наших предків, нових героїв дали небесам!» - памяті Героїв Небесної Сотні., флеш – моб «А сотню вже зустріли небеса», та тиху акцію «Ангели памяті», де всі учні 1- 11 класів вирізали білих ангелів і причіпляли їх на деревах біля школи, що і символізували душі Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за незалежність і краще майбутнє українського народу.

15 лютого на належному рівні вшанували учасників бойових дій. Гавриляк О.В. підготувала загальношкільну лінійку «А подвиг серце збереже».

Літературно – музичну композицію «Ти себе Українкою звала» підготували і провели , як для учнів , так і для батьків вчителі – філологи нашої школи.

Велику роль у формуванні національної свідомості учнів відіграло відзначення Шевченківських днів у школі , зокрема літературно – музична композиція «Збулись пророчі твої думи, наш Кобзарю дорогий!»

Бібліотекар школи Худик Г.В..приділяла особливу увагу тематичній виставці до пам’ятних дат які відзначались у нашій школі.

Особливу подяку заслуговує вчитель музики Міхневичу А.Л. за музичний супровід до кожного заходу.

В школі проходили місячники: «Молодь за здоровий спосіб життя», «Увага! Діти на дорозі», тиждень української писемності та мови, тиждень тиждень права. Також в межах місячників проводилися тематичні тижні, на яких класні керівники проводили різноманітні заходи, конкурси, лекції, бесіди виготовляли стінгазети, (,тиждень анг.мови, тиждень сприяння здоровому способу життя та безпеки життєдіяльності, тиждень знань з безпеки життєдіяльності та дорожнього руху , тиждень правових знань ).

На виконання листів МОН від 13.08.2014 №1/9-412 та № 317 «Про проведення Уроків мужності», «Про вшанування героїв, які віддали життя за Україну» проведено протягом року всіма класними керівниками «Уроки мужності».

На виконання Плану спільних заходів КОДА та УМВС щодо виконання ЗУ «Про попередження насильства в сім’ї» щодо реалізації Національної кампанії «Стоп насильству!» на період І семестру 2016 року проведено низку заходів.

17 листопада відзначають Міжнародний день відмови від куріння. Цього дня класними керівниками 8 та 9 класу проведені виховні години спільно з соціальним педагом та медсестрою школи.

Значна увага класними керівниками приділяється питанням правової освіти та виховання учнів. Особливу увагу класні керівники приділяють індивідуальній роботі з учнями .

Взяли участь у тижні правових знань.

- Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності;

- Заходи про відзначення Міжнародного Дня миру;

- Місячник бібліотек «Виховуємо патріота України»;

Тиждень пам’яті жертв голодомору та політичних репресій;

Класними керівниками були проведені тематичні виховні години присвячені Міжнародному дню прав людини(10грудня).

Вшанування пам’яті видатних осіб відбувається через випуск тематичних газет, тематичних виставок або через інформаційне повідомлення на щотижневій загальношкільній лінійці.

Класні керівники разом з учнями беруть участь у акціях-

« Захиснику України наша підтримка і повага»(писали листи воїнам АТО)

«Запали свічку»( пам’яті жертв голодомору).

Вже стало традицією у нашій школі кожного понеділка проводити тематичні або робочі загальношкільні лінійки, де лунає з уст дітей Лист солдату на війну.

Над формуванням ціннісних ставлень учнів до суспільства і держави працює і методичне об’єднання класних керівників. Проаналізувавши роботу методичного об’єднання класних керівників можна зробити висновок про те, що класні керівники підвищують свою фахову майстерність, мають результативність у роботі з вихованцями, є активними учасниками акцій, проектів учнівського самоврядування. Разом з тим необхідно продовжити роботу з учнями щодо попередження негативних проявів та правопорушень в учнівському та молодіжному середовищі.

Класний керівник є яскравою, інтелігентною, неповторною особистістю, носієм загальнолюдських цінностей, глибоких і різноманітних знань, прагне до постійного вдосконалення, духовного зростання. Становлення таких якостей особистості педагога має забезпечувати методична робота з класними керівниками як складова частина всієї методичної роботи закладу.

Отже, виховну роботу за 2018-2019 н. р можна вважати задовільною.

2. Виховна проблема над якою працює школа у 2019- 2020 н.р.:

«Виховання, формування та розвиток здорової особистості школяра ключовими компетентностями різних сфер життєдіяльності особистості учня».

3. ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ НА 2019-2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

1. Формування особистих рис громадян України, національної свідомості та самосвідомості учнів.

2. Виховання духовної культури особистості.

3. Виховання поваги до Конституції та законодавства України, державної символіки.

4. Формування високої мовної культури, оволодіння українською мовою.

5. Утвердження принципів загальнолюдської моралі на основі відновлення історичної пам’яті.

6. Збагачення народних традицій, звичаїв.

7. Виховання свідомого ставлення до навчання, розвиток пізнавальної активності та культури розумової праці.

8. Формування творчої працелюбної особистості, виховання цивілізованого господаря.

9. Забезпечення повноцінного фізичного розвитку учнів, охорони та зміцнення здоров’я.

10. Формування екологічної культури учнів, гармонії їх відносин з природою.

11. Створення умов для творчого розвитку природних обдарувань дитини, залучення учнів до різноманітної діяльності, самореалізації.

12. Посилення уваги до питань морально-етичного виховання, створення системи успішної профілактики відхилень у поведінці учнів.

13. Підпорядкування змісту, форм і методів роботи визнанню особистості дитини як найвищої соціальної цінності.

14. Створення умов для соціального захисту дітей, особливо дітей-сиріт та дітей, що залишилися без батьківського піклування.

15. Зміцнення служби соціальної та психолого-педагогічної допомоги дітям, батькам, сім’ям.

16. Організація педагогічно-доцільної системи учнівського самоврядування, колективне планування діяльності вчителів та учнів через раду, учнівський комітет.

17. Доцільне використання можливості позашкільних навчально-виховних закладів для організації позакласної та позашкільної роботи.

Основною метою педагогічних працівників у вихованні учнів у 2019-2020 навчальному році буде формування громадянина, патріота, інтелектуально розвинену, духовно і морально зрілу особистість, готову протистояти асоціальним впливам, вправлятися з особистими проблемами, творити себе і оточуючий світ.

У 2019-2020 н.р. продовжує стартувати ключова реформа Міністерства освіти і науки «Нова українська школа», головна мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й вміння застосовувати їх у житті.

НУШ – це школа, до якої приємно ходити учням, тут прислухаються до їхньої думки, тут вчать критично мислити, не боятись висловлювати власну думку та не боятись бути відповідальними громадянами.

НУШ – це школа, яку батьки відвідують із задоволенням і не лише фізично, але й як носії інформації громади, адже тут їх цінують, їхня думка важлива, тут їхнім дітям цікаво, комфортно та безпечно, панують співпраця та взаєморозуміння.

НУШ – це не лише бачення педагогів, учнів, батьків та кожної людини яка взаємодіє зі школою а і розуміння своєї ролі і ступені відповідальність перед майбутнім. Крім того, школа – це великий ресурс для громади, тому вона має бути відкритою, щоб батьки, громадські організації та просто небайдужі громадяни могли долучатися до наших дій і проектів. А учень має відчувати себе повноцінним членом громади.

У 2019- 2020 н.р. робимо акцент на моделюванні наскрізного виховного процесу, спрямованого на формування системи компетентностей школярів, їх особистісної життєвої позиції як громадянина і патріота своєї держави. Виховання вільних людей потребує свободи і розуміння меж приватності. Ці канони стосуються і школи. Для цього не потрібно вводити окремий предмет. Цьому можна навчати на різних уроках та у позаурочний час.

У роботі з учнями педагогічним працівникам необхідно керуватися, Національною стратегією розвитку освіти в Україні на період до 2021 року (Указом Президента України від 25 червня 2014 року №344/2014), Методичнимі рекомендаціями з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2014/2015 навчальному році (Додаток до листа Міністерства освіти і науки України від 25.07.14 №1/9-376); Концепцією національного виховання та здійснювати виховну діяльність у відповідності до наступних ключових компетентностей:

 • Спілкування державною мовою

 • Спілкування іноземними мовами

 • Математична компетентність

 • Компетентності у природничих науках і технологіях

 • Інформаційно-цифрова компетентність

 • Уміння вчитися впродовж життя

 • Ініціативність і підприємливість

 • Соціальна та громадянська компетентності

 • Обізнаність та самовираження у сфері культури

 • Практична здатність:

 • Екологічна грамотність і здорове життя

Протягом 2019-2020 навчального року необхідно підвищити рівень національного і патріотичного виховання та превентивної роботи.

В навчальному закладі украй важливу роль відіграє мікроклімат у колективі. Педагоги мають бути спокійні й виважені. Враховуючи велику кількість загиблих, варто оголошувати хвилину мовчання, наприклад, на початку уроку і пояснювати дітям, що так вшановуються загиблі й постраждалі.

Зусилля педагогічного колективу в 2019-2020 навчальному році мають бути спрямовані на реалізацію проектів щодо виховання учнів у дусі патріотичного обов'язку, готовності до військової служби та захисту України, повазі до чинного законодавства та засад демократичної, правової держави.

Крім того, під час організації навчально-виховного процесу необхідно дотримуватись приписів наказу Міністерства від 07.09.2000 № 439 «Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України».

Одним із дієвих засобів національно-патріотичного виховання є проведення дитячих та молодіжних ігор у позаурочний час таких, як всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра „Сокіл” („Джура”), фізкультурно-оздоровчий патріотичний комплекс школярів України “Козацький гарт” тощо.

У 2019-2020 навчальному році планується активізувати діяльність патріотичного клубу, де учні матимуть можливість глибше ознайомитись зі сторінками нашої історії, відчути самобутність та неповторність культури представників всіх націй, що становлять українську політичну націю.

Під час проведення виховних заходів з молоддю доцільно використовувати навчальні дебати, що є важливим засобом розвитку в учнів критичного мислення та навичок аргументованого висловлювання.

Особливої уваги потребують питання превентивного виховання, які передбачають впровадження системи підготовчих та профілактичних дій педагога, спрямованих на запобігання формуванню в учнів негативних звичок, рис характеру, проявів асоціальної поведінки.

Виховання емоційної культури та конструктивної поведінки особистості є одним із ключових пунктів виховного процесу сучасної школи. Його актуальність обумовлена підвищеним рівнем тривожності школярів. Проявляється це у стресі, тривозі, агресії, особистісних розладах. Існує необхідність вчити дітей толерантному ставленню одне до одного, проводити роботу з розвитку комунікативних навичок спілкування.

Необхідно також налагодити взаємодію з органами внутрішніх справ щодо ефективної профілактики із застосуванням відновних практик для запобігання конфліктам та іншим негативним проявам учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

При плануванні превентивної роботи радимо взяти до уваги інформацію, яка характеризує соціологічний портрет сучасної дитини.

Зусилля педагогів мають бути спрямовані на формування в учнів відповідальності, правомірності шляхів і засобів їх реалізації, моральних якостей, які б регулювали їхню поведінку.

Важливим в питаннях профілактики дитячої жорстокості та насильства є проведення належного сімейного виховання, відродження сімейних цінностей, підвищення ваги виховної функції сім'ї та підняття її авторитету, підготовка підростаючого покоління до дорослого, сімейного життя.

Актуальною є систематична й послідовна педагогізація батьківської громадськості, оскільки члени сім’ї – це перші вихователі дитини. У навчально-виховному процесі необхідно враховувати, що вплив сім’ї на підростаючу особистість залежить від багатьох факторів, а саме: склад сім’ї (повна – неповна, наявність членів старшого покоління); побутові умови; морально-психологічний клімат; соціальна орієнтація; загальна культура; забезпечення єдності вимог до дитини усіх членів сім’ї; характер спілкування батьків із дитиною; єдність сімейних інтересів.

Цілеспрямована робота має проводитися щонайменше у двох напрямах: педагогічна просвіта батьків з використанням сучасних форм і методів та активне залучення їх до виховної роботи; підготовка підростаючого покоління до дорослого, сімейного життя.

У 2019-2020 навчальному році в школі планується подальше впровадження програми Школи сприяння здоров’я.

З огляду на ймовірність швидкоплинної зміни ситуації, навчальним закладам у взаємодії з органами державної влади, батьківською громадськістю, неурядовими організаціями бути готовими гнучко реагувати на прояви тих чи інших тенденцій, застосовувати сучасні інформаційні та інші технології задля надання психологічної та педагогічної допомоги дітям та їх батькам.

Превентивне виховання забезпечується на законодавчому рівні Законом України від 26.04.2001 № 2402-ІІІ "Про охорону дитинства"; Законом України від 21.06.2001 № 2558-ІІІ "Про соціальну роботу з сім'ями, дітьми та молоддю"; постановою Кабінету Міністрів України від 03.09.2009 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми зменшення шкідливого впливу тютюну на здоров’я населення на період до 2013 року", розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.11.2010 № 2140 "Про затвердження плану заходів щодо виконання Концепції реалізації державної політики у сфері протидії поширенню наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2016-2020 роки", постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.2013 № 350 "Про затвердження Державної цільової соціальної програми протидії торгівлі людьми на період до 2015 року", розпорядженням Кабінету Міністрів України від 30.11.2011 № 1209 "Про схвалення Концепції реалізації державної політики у сфері профілактики правопорушень на період до 2015 року".

Беручи до уваги наказ Міністерства від 03.08.2013 № 888 «Про затвердження Плану заходів Міністерства освіти, молоді та спорту щодо профілактики правопорушень серед дітей та учнівської молоді на період до 2015 року», пріоритетними в роботі педагогічних працівників із означеної проблеми залишаються:

 • упровадження просвітницької діяльності, спрямованої на формування негативного ставлення до протиправних діянь, проведення тижнів правових знань;

 • використання інтерактивних педагогічних технологій, зокрема ділові та рольові ігри, моделювання життєвих ситуацій, суспільних процесів та процедур, дискусії, робота в малих групах на уроках правознавства та в позакласній діяльності;

 • впровадження шкільного самоврядування в начально-виховний процес;

 • ужиття заходів, спрямованих на підвищення моральності в суспільстві, правової культури громадян, утвердження здорового способу життя;

 • запобігання проявам екстремізму, расової та релігійної нетерпимості;

 • впровадження нових педагогічних комунікацій між усіма учасниками навчально-виховного процессу;

 • перетворення навчальних закладів на зразок демократичного правового простору та позитивного мікроклімату тощо.

Педагогічним працівникам необхідно забезпечити неухильне виконання спільного наказу Державного комітету України у справах сім’ї та молоді, Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 16.01.2004 № 5/34/24/11 "Про затвердження Порядку розгляду звернень та повідомлень з приводу жорстокого поводження з дітьми або реальної загрози його вчинення".

Велику увагу необхідно приділяти учням, які виховуються у сім’ях, що опинились у складних життєвих обставинах, з метою попередження безпритульності й бездоглядності, насильства над неповнолітніми, підліткової злочинності та правопорушень, запобігання торгівлі дітьми. Педагогічним колективам необхідно здійснювати:

 • внутрішній облік дітей, які потребують посиленої уваги з боку педагогічного працівника, соціального педагога;

 • інформувати служби у справах дітей,

 • здійснювати психолого-педагогічний супровід таких дітей;

 • контролювати відвідування ними навчальних занять та якість навчання;

 • активно залучати до громадської та гурткової роботи тощо.

Отже, педагогічному колективу необхідно:

- активно залучати учнів до участі у позаурочному житті;

- покращити роботу класних керівників з класним активом, органами учнівського самоврядування;

- покращити роботу дитячої організації „ ”;

- класним керівникам організувати виховну роботу в класі з урахуванням потреб і запитів учнів;

- класним керівникам ефективно впроваджувати в виховній діяльності інноваційні форми роботи згідно Основних орієнтирів виховання .

ПРІОРІТЕТНІ НАПРЯМКИ ВИХОВНОЇ РОБОТИ в 2019-2020 н.р.

 • впровадження Програми «НУШ у поступі до цінностей»

 • покращення матеріально-технічної бази (компютерна техніка, плазмові тв, ремонт «світломузики»);

 • налагодження тіснішої співпраці Клубу «Патріоти України» та воїнів АТО, ліквідаторів аварії на ЧАЕС;

 • робота над учнівськими проектами («Квіти матерям захисників», «Непоборні», «Конституція ВУР», «Знай наших» тощо);

 • проведення екскурсій, вечорів відпочинку «Українська дискотека» та перегляди кінофільмів;

 • оновлення та ведення шкільного блогу, сайту з питань виховної діяльності, «групи» КамянківськаЗОШ у фейсбук;

 • організація вилазок, походів;

 • оновлення шкільних стендів з виховної діяльності, фотовиставок;

 • активізація операції «Турбота» (підтримка та шефство над воїнами АТО, самотніми вчителями-пенсіонерами);

 • створення віртуальної дошки обміну досвідом між класними керівниками школи (на шкільному сайті);

І. Формуємо компетентності

1)Спілкування державною мовою

Ціннісне ставлення:

– усвідомлення ролі рідної (державної) мови як механізму національної і етнічної самоідентифікації, збереження світового мовного різноманіття, способу збереження культурних традицій і стратегій, аудіо- та візуалізацію культурного різноманіття свого народу;

- любов до української мови;

– усвідомлення ролі української мови в особистому житті, а також у житті нації і держави;

– спілкування українською мовою у школі та поза школою

Практична здатність:

– розуміти українську мову;

– послуговуватися державною мовою в різноманітних життєвих ситуаціях та дотримуватися мовного етикету;

– застосовувати різноманітні комунікативні стратегії залежно від мети спілкування;

– формулювати чітко думки, дискутувати, наводити аргументи, відстоювати власну думку;

– уміти правильно викоритовувати термінологічний апарат, спілкуватися в процесі начально-пізнавальної діяльності;

– розвʼязувати конфлікти за допомогою спілкування;

– популяризувати ідеї гуманізма, добра та краси;

-протистояти засміченості мови, лайливим словам

2) Спілкування іноземними мовами

Ціннісне ставлення:

- усвідомлення ролі іноземної мови як механізму глобалізації, як запоруки зручності самореалізації в умовах закордоння;

– ціннісне ставлення до культурних надбань різних народів, соціальної рівності;

– позитивне сприйняття інакшості та інтерес до культурних відмінностей;

– толерантне ставлення до представників різних народів і культур;

– запобігання проявам ксенофобії, нетерпимості і расизму

Практична здатність:

– готовність прийняти представників інших культур такими, якими вони є;

– знати і за потреби спілкуватися мовами інших народів;

– володіти навичками міжкультурної взаємодії;

– запобігати міжетнічним і міжкультурним конфліктам;

– уміти розв’язувати конфліктні ситуації та знаходити компроміси

3) Математична компетентність

Ціннісне ставлення:

– усвідомлення важливості математичного мислення та математичних знань у життєдіяльності людини;

– розуміння цілісної картини світу, закономірності розвитку суспільства, людських відносин, небезпек у застосуванні маніпулятивних технологій;

– дотримування логіки і послідовності у мисленні та діях;

– протистояння маніпулятивним впливам

Практична здатність:

– розвивати критичне мислення;

– аналізувати, систематизувати і сентизувати інформацію;

– установлювати причиново-наслідкові зв’язки;

– виокремлювати головні та другорядні цілі, ризики поведінки, ризиковані життєві ситуації й обирати шляхи їх вирішення

4) Компетентності у природничих науках і технологіях

Ціннісне ставлення:

– розширення і поглиблення знань про предметний світ, сферу людських відносин та про себе;

– критичне оцінювання результатів людської діяльності у природному середовищі

Практична здатність:

– готовність до саморозвитку і опанування сучасними технологіями;

– використовувати сучасні технології у своїй діяльності;

– брати участь у дослідній і проектній діяльності

5) Інформаційно-цифрова компетентність

Ціннісне ставлення:

– здійснення пошукової діяльності та виконання задач за алгоритмом;

– уміння працювати з різними Інтернет-ресурсами;

– розпізнавання достовірних і недостовірних джерел інформації;

– протистояння Інтернет-агресії, Інтернет-булінгу тощо

Практична здатність:

– уміти викоритовувати різні способи пошуку корисної інформації в довідникових джерелах (зокрема, за допомогою інформаційно-комунікативних технологій), критично мислити в процесі збору та обробки інформації;

– дотримуватися етикету;

– критично відбірати Інтернет інформацію;

– дотримуватися правил безпеки в Інтернет мережі та здатність протистояти інтернет-ризикам та маніпулятивним технологіям у ЗМІ та рекламі, соціальних мережах, комп’ютерних іграх

6) Уміння вчитися впродовж життя

Ціннісне ставлення:

– визначення мети та цілі власного життя і діяльності, планування й організація життя;

– визначення близьких, середніх і далеких перспектив, розроблення стратегії життя;

– уміння працювати самостійно і в команді;

– користування різними джерелами інформації;

– розширення знаннєвої та емоційної сфери, власні уявлення про життя;

– застосовування різних поведінкових і комунікативних стратегій відповідно до мети діяльності та конкретної ситуації

Практична здатність:

– уміти моделювати власний освітній розвиток, аналізувати, контролювати, корегувати й оцінювати результати освітньої діяльності;

– прагнути оволодівати новими знаннями та навичками;

– готовність удосконалювати свої моральні, морально-вольві якості та навички поведінки впродовж життя;

– розуміти необхідності роботи над собою

7) Ініціативність і підприємливість

Ціннісне ставлення:

– аналізування життєвих ситуацій;

– презентування власної ідеї та ініціативи;

– формулювання власних пропозицій, рішень;

– виявлення лідерських якостей;

– усвідомлення ціннісного змісту грошей, праці і рівності прав людей, праці батьків;

– засудження споживацького способу життя та трудової експлуатації дітей

Практична здатність:

– готовність брати відповідальність за себе та інших;

– розвивати моральні якості для успішної професійної кар’єри;

– брати участь у шкільних заходах, волонтерській діяльності, у трудових десантах і благодійних акціях

8) Соціальна та громадянська компетентності

Ціннісне ставлення:

– усвідомлення змісту понять «громадянин», «патріотизм», «військово-патріотичне виховання», «готовність до захисту Вітчизни» як важливих складників життєдіяльності людини;

– усвідомлення конституційного обовʼязку щодо громадянських прав та захисту суверенітету і територіальної цілісності України;

– бажання брати участь у різних формах позакласної та позашкільної роботи військово-патріотичного спрямування;

– участь у шкільному самоврядуванні і в дитячих громадських об’єднаннях

Практична здатність:

– володіти навичками допомоги, самодопомоги, захисту та виживати в складних умовах;

– готовність захищати Батьківщину;

– дотримуватися конституційних норм, повага до державних символів, законів України;

– гуманно ставитися до інших людей, бути здатним до альтруїзму, співчуваття, емпатії;

– цінувати і поважати свободу інших, право на вибір та власну думку;

– поважати гідність кожної людини

9) Обізнаність та самовираження у сфері культури

Ціннісне ставлення:

– ідентифікація себе як представника певної культури;

– визначення ролі і місця української культури в загальноєвропейському і світовому контекстах;

– використання культурного досвіду в життєвих ситуаціях;

– долучення до творчості, висловлюючи власні ідеї, спираючись на досвід і почуття та використовуючи відповідні зображувально-виражальні засоби

Практична здатність:

– поціновувати культурні здобутки людства та інтерес до них;

– бути відкритим до культурного діалогу;

– потреба у творчій діяльності, яка би відповідала здібностям і нахилам

10) Екологічна грамотність і здорове життя

Ціннісне ставлення:

– усвідомлення природи, як джерела свідомості і духовності;

– усвідомлення людини як частини і результату еволюції природи;

– усвідомлення діяльності людини й її потреб як чинника руйнування довкілля;

– формування ставлення до природи, як універсальної цінності;

– визнання за об’єктами природи права на існування незалежно від привнесеної користі;

– усвідомлення значущості здорового способу життя, фізичної підготовки та фізичного розвитку для повноцінного житття людини

Практична здатність:

– уміти виокремлювати екологічний контекст будь-якого виду діяльності;

– формувати практичні навички екологічно безпечної поведінки (вміти обирати діяльність, що наносить найменшої шкоди природі);

– уміти застосовувати позитивні надбання народних традицій та етнічної культури у ставленні до природи й побутовій діяльності.

ІІІ. ОРГАНІЗАЦІЙНА РОБОТА

Зміст роботи

Форми роботи

Відповідальний

за виконання

Термін виконання

Примітка про виконання

Скласти план виховної роботи на 2019 – 2020 н. р.

план

Крупа Т.П

До 30.08.2019

Організація і планування роботи ради школи.

план

Крупа Т.П.

До 05.09.2019

Організація роботи із батьками, батьківським комітетом школи.

план

Крупа Т.П

До 07.09.2019

Створити раду профілактики правопорушень

наказ

Крупа Т.П.

04.09.2019.

Організація роботи гуртків та спортивних секцій

графік

Капеняк С.В.

10.09.2019.

Поновити банк даних учнів пільгових категорій

Банк даних

Крупа Т.П.

До 05.09.2019

Створення та корекція планів виховної роботи класних керівників

Крупа Т.П.

До 27.09.2019.

Здійснити аналіз організації літнього відпочинку учнів,зокрема дітей сиріт, інвалідів, малозабезпечених, атовців

наказ

Крупа Т.П.

30.08.2019.

Здійснити психолого-педагогічний аналіз контингенту учнів з метою виявлення тих, хто схильний до агресії, правопорушень,тютюнопаління і ін..

Тестування,

Крупа Т.П.

До 13.09.2019.

Розробити план роботи з питань охорони дитинства

заходи

Крупа Т.П.

До 10.09.2019.

Організувати чергування учнів та вчителів по школі на 2019-2020 н.р.

графік

Крупа Т.П.

06.09.2019.

Вибори активу учнівської родини «З Україною і Богом в серці».

збори

Старинська І.В.

До 10.09.2019

Обрати органи учнівського самоврядування в класах

збори

Класні керівники

Старинська І.В.

05.09.2019.

Проводити систематично робочі лінійки щодо аналізу роботи і життя школи.

Крупа Т.П.

Старинська І.В.

постійно

Складання графіків відкритих класних годин, проведення тренінгів

графік

Крупа Т.П.

До 18.09.2019

Зібрати інформацію про зайнятість учнів у позаурочний час

бесіда

Крупа Т.П.

Старинська І.В.

До 13.09.2019

Надання методичної допомоги молодим класним керівникам

Індивідуальна бесіда

Крупа Т.П.

03.09.-27.09.2019.

Організація та проведення акцій:

 • „ Рівний рівному”

 • „ Зовнішній вигляд учнів”

„ Живи, книго!”

наказ

Крупа Т.П.

Протягом року

Аналіз стану виховної роботи гучнів за І семестр і ІІ семестр 2019/2020 навчального року.

довідка

Крупа Т.П.

Грудень 2019

Червень 2020

ІV. ПЛАНУВАННЯ ВИХОВНОЇ РОБОТИ

Зміст роботи

(тема заходу)

Форми проведення та узагальнення

Формуємо компетентність

Відповідальний

Термін проведення

Примітка

 1. 1.

День Знань. «І знову вересень гостинно двері в школу нам відкрив….»

Святкова лінійка,

сценарій

Спілкування державною мовою

Крупа Т.П.

Старинська І.В.

02.09.2019.

 1. 2.

Перший відкритий урок національно-патріотичного спрямування

конспект

Соціальна та громадянська компетенція

Класні керівники

02.09.2019

 1. 3.

Герої не вмирають, вони у полі тихо з вітром гомонять..

Панахида,

сценарій

Соціальна та громадянська компетенція

Старинська І В керівники,

05.09.2019

«Ми діти твої Україно-ми твоє майбутнє»

флешмоб

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Старинська І.В.

02.09.2019

 1. 4.

Тиждень «Увага! Діти на дорозі»

наказ

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П, класні керівники, класоводи

09.09.-14.09.2019

Зустрічі з працівниками Поліції

фотозвіт

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П.

Протягом 2019-2020 н.р.

 1. 5.

Міжнародний день миру. «Хай буде мир на всій Землі»

флешмоб

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Старинська І.В.

20.09.2019

 1. 7.

Огляд – конкурс композицій «Дарунки пані Осені»

Конкурс-огляд, наказ

Екологічна грамотність і здорове життя

Саринська І.В.

25.09.2019

 1. 8.

«Наша мрія - мир»

Малюнок на асфальті

Соціальна та громадянська компетенція

Класоводи 1-4 кл.

23.09.2019

 1. 9.

«Трагедії Бабиного Яру».

Відео презентація, виховна година

Соціальна та громадянська компетенція

Вчитель історії

26.09.2019.

День партизанської слави «Роки над пам’яттю не владні»

Сценарій

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П.

27.09.2019

 1. 10.

Благодійна акція «Поспіши творити добро», збір солодощів , фруктів для людей похилого віку.

Акція

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Крупа Т.П.

Класні керівники, класоводи

30.09.2019

 1. 11.

«Поважай літніх людей», Міжнародний день людей похилого віку

Виховна година

Соціальна та громадянська компетенція

Класні керівники, класоводи

01.10.2019

 1. 12.

«Допомога людям похилого віку

Поїздка у с. Галущинці у пансіонат престарілих людей.

Волонтерська акція

Соціальна та громадянська компетенція

Старинська І.В.

Учнівська родина

01.10..2019.

 1. 13.

Тиждень шкільної бібліотеки

Наказ, матеріали тиждня

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Худик Г.В.

30.09 - 04.10.2019.

 1. 14.

Акція «Книжкова лікарня»

Ініціативність і підприємливість

Худик Г.В.

Протягом тиждня

 1. 15.

Професії ХХІ століття

Круглий стіл

Ініціативність і підприємливість

Міхневич А.Л.

03.10.2019.

Зустрічі з працівниками Центру зайнятості населення, представниками навчальних закладів різного рівня акредитації

Фотозвіти

Ініціативність і підприємливість

Кучеравенко О.П.

Протягом 2019-2020 н.р.

 1. 16.

«Цей світлий день належить вам по праву». День працівників освіти

Святковий концерт

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Міхневич А.Л.

Старинська І.В.

04.10.2019.

День учнівського самоврядування.

фотозвіт

Соціальна та громадянська компетенція

Старинська І.В.

04.10.2019

Презентація 11 класу

Концерт

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Міхневич А.Л.

04.10.2019.

Всеукраїнська експедиція «Моя Батьківщина – Україна». Напрями:

 • «З попелу забуття»;

 • «Живи возрадуйся, роде наш красний»;

 • «Славні імена земляків».

Конкурс пошуково-дослідницьких робіт

Уміння вчитися впродовж життя

Вчителі-предметники

Жовтень 2019

 1. 18.

Тиждень Захисника України

Наказ

Соціальна та громадянська компетенція

Козак В.М.

Слободян В.В.

07.10.-11.10.2019.

Урочиста посвята 5 – ти класників в учнівську родину «З Україною і Богом в серці»

Матеріали свята

Соціальна та громадянська компетенція

Старинська І.В.

Кл. керівники 5,6 класів

15.10.2019.

Козацькі забави

Гра

Соціальна та громадянська компетенція

Старинська І.В.

Кл. керівники 5,6 класів

15.10.2019

Уроки мужності

фотозвіт

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П. класні керівники, класоводи

Протягом 2019-2020 н.р.

«Чарівні фарби» до Дня художника

Виставка дитячих малюнків

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Старинська І.В.

11.10.2019

«Патріотична пісня, проза та поезія»

Конкурс, наказ

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Старинська І.В.

Міхневич А.Л.

Крупа Т.П.

Жовтень 2019

Заходи до Дня визволення України від німецько-фашистських загарбників

Виховна година

Соціальна та громадянська компетенція

Вчитель історії

24.10.2019.

«Правила поведінки під час осінніх канікул».

Інструктаж

Ініціативність і підприємливість

Класні керівники

25.10.2019

Конкурсно – розважальна програма «Міс і Містер Осінь 2019»

Вечір відпочинку,

сценарій

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Демчук Н.В.

25.10.2019

Інтелектуальна гра «Наша мова калинова», до Дня Української писемності та мови

Гра,

сценарій

Спілкування державною мовою

Вчителі української мови

08.11.2019

Тиждень хімії

Наказ

Компетентності у природничих науках і технологіях

Патрило Н.Б.

.2019

Тиждень толерантності

Наказ

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П.

Старинська І.В.

18.11.- 22.11.2019

Акцій «16 днів проти насильства» до Європейського дня захисту дітей від сексуального насильства

Заходи

Соціальна та громадянська компетенція

Гуральна І.Б., Царик Н.Р.

19.11.2019

«В єдності сила народу» до Дня Гідності та Свободи

Виховна година

Соціальна та громадянська компетенція

Курило І.П.

21.11.2019

Акція «Запали свічу»

Мітинг-реквієм

Соціальна та громадянська компетенція

Працівники школи

23.11.2019

«Блокбастер» (змагання розумників)

сценарій

Інформаційно-цифрова компетентність

Теренда В.І.

04.11.2019

«Дружній 5 – тий клас»

Виховна година

сценарій

Соціальна та громадянська компетенція

Старинська І.В

11.2019

«Конфлікт і спілкування»

Година спілкування з елементами тренінгу

Соціальна та громадянська компетенція

Гавриляк О.В

11.2019

«Виховуємо в собі патріота»

Година спілкування з елементами тренінгу

Соціальна та громадянська компетенція

Козуб І.М

22.3019

Соціальна та громадянська компетенція

«На колінах стою перед вами – сповідаю жалобу свою»,до Дня пам’яті жертв голодомору

Урок - реквієм

Соціальна та громадянська компетенція

Гуцайлюк Н.Б.

25.11.2019

«Пам’ятаймо студентів на Майдані»

Тиха акція

Соціальна та громадянська компетенція

Старинська І.В.

29.11.2020

Всеукраїнський Тиждень права

Наказ

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П.

Гуцайлюк Н.Б.

02.12.-10.12.2019

Рейди-перевірки відвідування учнями навчальних занять.

перевірка

Ініціативність і підприємливість

Крупа Т.П.

Грудень 2019

«Хто попереджений - той захищенний»,до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом

План заходів

Екологічна грамотність і здорове життя

Патрило Н.Б.

Капеняк С.В.

02.12.2019

«Твори добро – бо ти людина»,до міжнародного Дня інвалідів

Благодійна акція

Соціальна та громадянська компетенція

Учнівська родина

Старинська І.В.

03.12.-06.12.2019

«Українським збройним силам слава нині і повік!»

Відео лекторій,

Соціальна та громадянська компетенція

Козак В.М.

06.12.2019

Зустрічі з воїнами АТО та ООС

Фоторепортаж

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П.

Протягом 2019-2020 н.р.

Благодійний торжок «Подаруй радість сироті»

ярмарок

Ініціативність і підприємливість

Старинська І.В.

12.12.2019.

«Твій біль Україно -Чорнобиль», до Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

План заходів

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П.

13.12.2019

Тиждень зарубіжної літератури

Наказ

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Гринюк Л.І.

2019

«Йде Святий Миколай , Ти добром його стрічай!»

Святкове дійство, вистава

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Панькевич О.М.

19.12.2019

«Замість ялинки-зимовий букет»

Конкурс-виставка

Екологічна грамотність і здорове життя

Міхневич А.Л. класні керівники, класоводи

17.12.-26.12.2019.

«Нагодуй пташку взимку»

Трудова акція

Екологічна грамотність і здорове життя

Класні керівники, класоводи

Протягом грудня-березня 2019-2020 н.р.

«Правила поведінки під час зимових канікул».

Інструктаж

Ініціативність і підприємливість

Класні керівники і класоволи

27.12.2019

«Зі Старим Новим роком, з колядою!»

конкурс

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Крупа т.П.

Старинська І.В.класні керівники

14.01.2020.

«Єднання Заходу і Сходу» до Дня проголошення Акту Злуки УНР та ЗУНР

Урок – реквієм

сценарій

Соціальна та громадянська компетенція

Гуцайлюк Н.Б.

22.01.2020

Трагедія Крут: крізь призму минулого і сучасного

Виховна година

Соціальна та громадянська компетенція

Курило І.П.

29.01.2020

«Інтернет: всі за та проти» до Дня безпечного Інтернету

План заходів

Інформаційно-цифрова компетентність

Худик М.Ю.

04.02.2020

«Афганістан – слід болю та смутку»

Усний журнал

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П.

13.02.2020

«Хлопці чи дівчата»

Конкурсно – розважальна програма

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Старинська І.В.

Міхневич А.Л.

14.02.2020

«День Героїв Небесної Сотні»

Усний журнал,

сценарій

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П.

Старинська І.В.

20.02.2020

Перегляд тематичних кінофільмів

відеолекторій

Ініціативність і підприємливість

Худик М.Ю.

Протягом 2019-2020 н.р.

Міжнародний день рідної мови

Виховна година,

радіодиктант

Спілкування державною мовою

Вчителі української мови та літератури

21.02.2020

Тиждень початкової школи

наказ

Спілкування державною мовою

Теренда В.І. І.М.,вчителі початкових класів

«Духовна пісня – джерело єднання»

конкурс

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Міхневич А.Л.

Березень 2020.

Шевченківські дні в школії

План заходів

Обізнаність та самовираження у сфері культури

вчителі укр..мови та л-ри

04.03.-11.03.2020

Всесвітній день поезії

конкурс

Спілкування державною та іноземними мовами

Вчителі словесники

20.03.2020

Місячник правового виховання

наказ

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П.

Гуцайлюк Н.Б

06.04.-30.04.2020

«Перша людина в космосі» до Всесвітнього Дня космонавтики та авіації

План заходів

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Гавриляк Р.Б.

10.04.2020

Хресна дорога

Виховний захід

Піша хожжда на Хрксну дорогу с. Полупанівка

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Курило І.П.

13.04.2020

Тиждень здоров’я

наказ

Екологічна грамотність і здорове життя

Капеняк С.В.

2020

«Великодня писанка»

Майстер-клас

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Старинська І.В.учнівська родина

16.04.2020

День Землі та Довкілля

План заходів

Екологічна грамотність і здорове життя

Патрило Н.Б.

21.04.2020

«Дзвони Чорнобиля»

Виховна година

сценарій

Екологічна грамотність і здорове життя

Гавриляк О.В.

27.04.2020

День цивільного захисту

наказ

Соціальна та громадянська компетенція

Капеняк С.В.

Козак В.М.

Квітень 2020

Кольоровий тиждень

фотозвіт

Ініціативність і підприємливість

Старинська І.В.

2020

День Пам’яті та Примирення

Мітинг-реквієм

Соціальна та громадянська компетенція

Старинська І.В., класні керівники

08.05.2020

«Все починається з мами».

Родинне свято

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Крупа Т.П.

Старинська І.В

08.05.2020

День Європи

План заходів

Соціальна та громадянська компетенція

Старинська І.В.

18.05.2020

День Вишиванки

фотозвіт

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Старинська І.В класні керівники

21.05.2020

День Героїв

сценарій

Соціальна та громадянська компетенція

Крупа Т.П.

Старинська І.В.

22.05.2020

Свято Останнього дзвоника

Лінійка

сценарій

Спілкування державною мовою

Крупа Т.П.

Старинська І.В.

29.05.2020

Випускний бал

Родинне свято

Обізнаність та самовираження у сфері культури

Крупа Т.П.

Міхневич А.Л.

Старинська І.В.

Червень 2020

V.РОБОТА З БАТЬКАМИ

«Шановні батьки! Ми хочемо нагадати Вам, що такі чарівні слова, як «доброго дня», «будь ласка», «дякую» і «вибачте», вперше впізнаються вдома. Саме там діти вчаться бути чесними, пунктуальними і старанними, добре ставитись до друзів, поважати старших і вчителів. Саме вдома вони вчаться бути акуратними, не говорити з набитим ротом і кидати сміття в урну. Вдома вони також навчаються бути організованими, доглядати за своїми речами і не чіпати чужі. А в школі ми вчимо їх мови, математики, історії, географії, фізики , хімії та фізкультури. Батьківське виховання ми лише підкріплюємо, але не замінюємо його».

Тематика батьківських зборів

п/п

Дата

Зміст роботи

Відповідальний

Примітка

1.

вересень

22.09.

2019

Тема «Дещо про методи виховання».

1. Підсумки минулого навчального року і організація навчально-виховного процесу в 2018-2019.р.

2.Форми та методи виховання дитини в сім"ї .

3. Сім"я - простір без насильства.

4.Свято «Мій татусь найкращий»

Директор школи

Кучеравенко О. П.

ЗДВР Крупа Т. П.

Панькевич О.М.

Педагог – організатор

Старинська І. В.

2.

Грудень

19.12.

2019 р.

березень

Тема «Заохочення та покарання: «за» і «проти».

План.

1.Про виконання плану роботи школи на 2019-2020 н.р. у І семестрі.

2. Про стан відвідування учнями школи.

3. «Заохочення та покарання: «за» і «проти».

4. Свято «Дивна і чарівна ніч на Миколая»

Тема «Профілактика шкідливих звичок (тютюнопаління, вживання алкоголю) у дітей.

1. Спільна робота педагогічного колективу та батьків щодо формування здорової особистості школярів.

2. Профілактика шкідливих звичок.

3. Комп’ютери: чому не варто рано знайомити з ними дітей.

4. Вручення батькам вітальних листівок

5. Літературно – музична композиція

«І на оновленій землі – врага не буде супостата,

А буде син, і буде мати , і будуть люди на землі…»

Кучеравенко О. П. Директор школи

Крупа Т. П.

Курило І. П..

Панькевич О.М.

Заступник директора

Крупа Т. П.

Дацко Л.В.

Адміністрація школи

травень

Тема «Роль батьків у житті дитини,як служби порятунку»

1. Лекція на тему «Роль батьків у житті дитини,як служби порятунку».

2. Підсумки навчально-виховної роботи за ІІ семестр

3.Підсумки виховної роботи за навчальний рік

4. Зовнішнє незалежне тестування – 2020 р.

5Свято «Родина, родина від батька до сина…»

Крупа Т. П.

Капеняк С.В.

Крупа Т. П.

Директор школи

Батьківський лекторій на 2019-2020 н.р.

І семестр

Клас

Вересень

Жовтень

1

«Наша дитина стала школярем»

«Визначення завдань класу на поточний н.р.»

2

«Навчання другокласників за програмою НУШ»

«Чи всяка допомога корисна»

3

«Виховання дитини 8-9 років у сім’ї: завдання, проблеми, успіхи»

«Фізичне та психологічне здоров’я нації»

4

«Зміст і організація навчально-виховного процесу у 4 класі»

«Дбаймо про культуру поведінки своїх дітей»

5

«Готовність учня 5 класу до школи, його адаптація»

«Соціально-психологічні умови розвитку молодших підлітків»

6

«Здорова дитина – здорова нація»

«Як покращити успішність учнів»

7

«Як допомогти у навчанні семикласнику»

«Виховуємо патріота України»

8

«Психологічні особливості дітей молодшого підліткового віку: 10 порад,як дитину змусити вчитися»

«Потреба патріотичного виховання школярів: співпраця школи і батьків»

9

«Ваша дитина на порозі юності»

«Роль батьків у виборі трудового шляху молодої людини»

10

«Роль сім’ї у вихованні майбутнього покоління»

«Екологічне виховання дітей у сім’ї»

11

«Значення родини у вихованні дитини»

«Калейдоскоп професій»

І семестр

Клас

Листопад

Грудень

1

«Ваша дитина стала школярем»

«Вчити дитину вчитися»

2

Тренінг «Похвала і критика»

«Підсумки навч.-вих.процесу у 2 класі за семестр»

3

«Дитина повинна усьому знати міру»

«Підсумки навч.-вих.процесу у 2 класі за семестр»

4

«Формування емоційно-позитивного ставлення до навчання»

«Успіхи четвертокласників у І семестрі»

5

«Особливості навчальної діяльності учнів 5-х класів у зв’язку з переходом до сер.школи»

«Виховуємо разом:гармонізація родинного та шкільного виховання»

6

«Привентивне виховання дітей у сім’ї»

«Роль народних традицій, звичаїв у сімейному вихованні»

7

«Благословенні ті, що творять добро»

«Готуємось стати захисником Вітчизни»

8

«Успішність учня – запорука освіченої нації»

«Підсумки успішності 8-ків за І семестр»

9

«Любов до ближнього – джерело величі людини»

«Виховання морально стійкої та вольової лдини»

10

«Моральний клімат сімї»

«Підготовка майбутніх господарів – спільна турбота сім’ї та школи»

11

«Самооцінка дитини : як допомогти учневі розвинути талант»

«Досвід життєтворчості – від батьків до дитини»

ІІсеместр

Клас

Лютий

Березень

1

«Підсумки успішності за 1 семестр»

«Ваша дитина школяр, допоможіть їй»

2

«Пропонуємо, плануємо, вирішуємо»

«Формування навичок учнів бути самостійним»

3

«Ефективні методи роботи батьків при організації виконання дом.завдання»

«Взаємодія школи і сім’ї у вихованні дитини»

4

«Створення умов підготовки дітей та успішної здачі державної підсумкової атестації»

«Допомога може бути різною»

5

«Правова відповідальність батьків за правопорушення їх дітей»

«Покарання та заохочення»

6

«Типові помилки в сімейному вихованні.Як їм запобігти»

«Виховання морально свідомої, культурної поведінки дітей»

7

«Роль сім’ї у вихованні дитини»

«Хто обмежує піст лише утриманням від їжі, той більше всього безчестить його»

8

Як уникнути конфліктів у сім’ї.

Роль спілкування в сім’ї.

9

Психологічна підготовка учнів до державної підсумкової атестації.

10

«Роль батьків у вихованні дітей. Авторитет батьків»

«Відповідальність батьків за збереження здоров’я дітей. Шкідливість алкоголю та куріння»

11

«Як стати авторитетом для своєї дитини»

«Успіх вашої дитини»

ІІ семестр

Клас

Квітень

Травень

1

«Святкування Великодня: виховання морально стійкої особистості»

«Успішність дітей у 1 класі, завдання на канікули»

2

«Дисципліна – запорука успіхів у навчанні»

«Дотримання правил безпечної поведінки на канікулах.Відпочинок дітей»

3

«Формуємо творчу особистість»

«Підготовка до завершення н.р.Стан навч.досягнень учнів»

4

Залучити батьків до святкування прощання дітей з початковою школою

«Стан нав.досягнень учнів. Аналіз ДПА.Ремонт»

5

«Форми активізації діяльності дитини та роль сім’ї у розвитку навичок розумової праці»

«Стан навчальних досягнень учнів 5 кл. Порядок закінчення н. р..Ремонт»

6

«Духовний світ ваших дітей»

«Підсумки успішності учнів. Літнє оздоровлення»

7

«Виховні моменти Великодня»

«Аналіз успішності учнів за н. р»

8

Особливості психології підлітка.

Культура взаємостосунків у сім’ї – модель для майбутнього сімейного життя.

9

Роль самооцінки в формуванні особистості.

Психологічна підготовка учнів до державної підсумкової атестації.

10

«Мова дорослих – взірець до наслідування»

«Фізичний розвиток. Літній відпочинок та його організація»

11

«Як психологічно підготувати себе і дитину до зовнішнього незалежного оцінювання.»

«Успіхи та вибір професії»

VI. План роботи ради профілактики, тематика засідань.

План засідань ради з профілактики правопорушень
та бездоглядності на 2019-2020 н. рік

Вересень

1. Знайомство з Положенням ради з профілактики правопорушень та бездоглядності навчального закладу.

2. Затвердження плану роботи ради з профілактики правопорушень та бездоглядності на навчальний рік.

3. Подання класних керівників щодо занесення до банку внутрішкільного обліку учнів, які потребують особливого педагогічного контролю.

4. Закріплення індивідуального шефства над «важкими» підлітками.

Жовтень

1.Зайнятість в позаурочний час учнів, які потребують особливого педагогічного контролю та дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

2. Організація рейдів під час осінніх канікул.

3. Аналіз вивчення інтересів, нахилів та здібностей учнів, які перебувають на обліку.

4. Результати рейдів, щодо виконання домашнього завдання учнями, які потребують посиленого контролю.

Грудень

1. Поведінка та успішність учнів, схильних до правопорушень, «групи ризику».

2. Суспільна активність учнів із девіантною та делінквентною поведінкою.

3. Профілактична робота з учнями, схильними до пропусків занять без поважних причин.

4. Аналіз ведення щоденників спостережень класними керівниками.

5. Організація рейдів під час зимових канікул.

6. Аналіз правової обізнаності учнів 9-х класів.

Лютий

1. Аналіз злочинів та правопорушень, скоєних учнями за навчальний рік.

2. Комплексна оцінка становища дітей, що знаходяться на шкільному обліку та службі у справах неповнолітніх. Підсумки рейдів під час зимових канікул.

3. Стан реалізації планів допомоги дітям, які перебувають в соціально небезпечному положенні.

4. Коригування банку даних про дітей, які потребують особливого контролю.

5. Профілактична робота з порушниками режиму школи.

6. Аналіз правової обізнаності учнів 10-11-х класів.

Квітень

1. Робота з батьками, які ухиляються від виконання батьківських обов’язків.

2. Аналіз роботи класних керівників з учнями та сім’ями, які потребують корекційного педагогічного впливу.

3. Звіт класних керівників про стан роботи з учнями, схильних до правопорушень.

4. Організація відпочинку та оздоровлення в літній період учнів, які потребують особливого педагогічного контролю та дітей із сімей, які опинилися в складних життєвих ситуаціях.

Червень

1. Аналіз роботи ради з профілактики правопорушень та бездоглядності.

2. Здійснення контролю за проходження літньої практики та зайнятості під час літніх канікул дітей «групи ризику» та схильних до правопорушень.

3. Збір інформації щодо професійного визначення випускників 9-х, 11-х класів.

План роботи з профілактики правопорушень серед учнів

на 2019-2020 н.р.

з/п

Назва заходу

Дата

Відповідальний

Примітка

1

2

3

4

5

1.

Планування роботи ради з профілактики правопорушень

Жовтень

Голова ради профілактики

Заступник директора з виховної роботи, психолог

2.

Уточнення списків учнів, схильних до правопорушень, пропусків занять без поважних причин, проведення рейду «Урок»

Вересень

Психолог

3.

Контроль за звітністю класних керівників щодо невідвідування учнями школи без поважних причин

Протягом року

Рада з профілактики правопорушень

1

2

3

4

5

4.

Планування індивідуальної та групової роботи з учнями, схильними до правопорушень;

діагностування учнів, схильних до правопорушень

Жовтень

шкільний психолог

5.

Планування заходів щодо проведення місячника правових знань

Листопад

психолог

8.

Допомога учителям щодо організації правовиховної роботі серед учнів 2-8-х класів

Протягом року

Учитель правознавства, лідери учнівського самоврядування

9.

Організація консультаційних пунктів для батьків із запрошенням лікарів, юристів, представників соціальних служб

Протягом року

Рада з профілактики правопорушень

10.

Організація лекційної роботи, зустрічей підлітків з лікарями, представниками правоохоронних органів, волонтерами соціальних служб щодо профілактики алкоголізму, наркоманії серед неповнолітніх

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, психолог

педагог-організатор

11.

Забезпечення виконання заходів Програми курсу «Майбутнє починається сьогодні» на виховних годинах з учнями

7-9-х класів

За розкладом, протягом року

Заступник директора з виховної роботи, психолог,

класні керівники

12.

Проведення «Днів профілактики» з питань правопорушень та пропусків занять без поважної причини за участю членів ради профілактики, батьківського комітету

Щомісяця

Рада з профілактики правопорушень

13.

Вивчення соціометричних даних важковиховуваних учнів; проведення корекційної роботи щодо стабілізації психічного здоров’я дітей

Жовтень

Протягом року

психолог,

медична сестра

14.

Проведення методичного об’єднання класних керівників «Роль особистості учителя в корекції важковиховуваних учнів у класному колективі»

Грудень

Заступник директора з виховної роботи

1

2

3

4

5

15.

Залучення до участі у шкільних та позашкільних гуртках, секціях учнів, схильних до правопорушень

Протягом року

Класні керівники, керівники гуртків, психолог

16.

Організація роботи батьківського всеобучу з питань правового виховання; налагодження співпраці батьківського комітету школи, учнівського самоврядування, соціальних служб, правоохоронних органів (району) міста

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи,

голови батьківських комітетів, учнівського самоврядування,

психолог учитель правознавства

17.

Нагородження подяками батьків за належне виховання своїх дітей на загальношкільних батьківських зборах

На батьківських зборах згідно плану

Адміністрація школи, класні керівники

18.

Відвідування неблагополучних сімей, заслуховування на раді з профілактики правопорушень батьків, які негативно впливають на виховання дітей;

залучення до співпраці з неблагополучними сім’ями працівників правоохоронних органів, соціальних служб району (міста), громадських організацій

Протягом року

Рада з профілактики правопорушень

19.

Проведення засідань ради з профілактики правопорушень із запрошенням учнів, схильних до правопорушень; аналіз стану виховної роботи серед правопорушників
6-9 класів

Щоквартально

Адміністрація навчального закладу, рада з профілактики правопорушень

20.

Проведення класних батьківських збори для учнів

6-9 класів спільно з учнями, членами ради з профілактики правопорушень

Грудень

Квітень

Рада з профілактики правопорушень,

класні керівники

План заходів з превентивного виховання учнів

з/п

Зміст роботи

Термін виконання

Відповідальний

Організаційно-педагогічні заходи

1

Вивчити рівень житлово-побутових умов учнів

Вересень

Заступник директора з виховної роботи, класні керівники, психолог

2

Поставити на облік учнів, схильних до правопорушень, учнів, які потребують корекції поведінки, учнів із сімей соціального ризику

Вересень

Заступник директора з виховної роботи, психолог

3

Поновити банк даних на учнів, схильних до правопорушень

Вересень

Заступник директора з виховної роботи, психолог

4

Спланувати роботу ради з профілактики правопорушень

До 10 вересня

Заступник директора з виховної роботи, соціальний педагог

5

Провести години спілкування, години довіри на тему «Твоє життя – твій вибір»

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, психолог, класні керівники

6

Провести місячник правових знань та місячник превентивного виховання

Лютий

Заступник директора з виховної роботи, учителі історії, правознавства, психолог

7

Вивчати особливості середовища, у якому виховуються учні

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, психолог

8

Опрацювати питання методики превентивного виховання учнів на засіданнях методичного об’єднання класних керівників

Протягом року

Керівник методичного об’єднання, класні керівники

9

Залучати до роботи з учнями «групи ризику» психологічну службу та працівників правоохоронних органів

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, психолог, класні керівники

10

Залучати учнів «групи ризику» до гурткової роботи

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, психолог керівники гуртків

1

2

3

4

11

Проводити рейди: «Урок», «Вулиця», «Перерва», «Запізнення»

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, соціальний педагог

12

Розглядати питання щодо профілактики правопорушень-на батьківських зборах

Протягом року

Класні керівники

13

Провести психолого-педагогічний консиліум «Робота з учнями, схильними до правопорушень»

Двічі на рік

Заступник директора з виховної роботи, практичний психолог

14

Заслуховувати на нарадах та методичному об’єднанні класних керівників питання щодо організації роботи з превентивного виховання

Відповідно до плану

Заступник директора з виховної роботи,

15

Скласти спільний план роботи навчального закладу з відділом кримінальної міліції, службою у справах неповнолітніх, наркологічним диспансером

Вересень

Адміністрація

16

Провести педагогічні читання на тему «Превентивне виховання у роботах видатних педагогів та сучасній методиці виховання»

Відповідно до плану роботи

Заступник директора з виховної роботи, бібліотекар,

17

Скласти соціальні паспорти класів

Вересень

заступник директора з виховної роботи, класні керівники

18

Провести моніторинг соціальної адаптації та рівня вихованості учнів

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи,

Психологічне забезпечення виховного процесу

19

Організувати роботу щодо збору, узагальнення та систематизації матеріалів із навчання та виховання важковиховуваних учнів

Протягом року

Класні керівники

20

Розробити методичні рекомендації для учителів, класних керівників, щодо профілактичної роботи з учнями

Вересень

Заступник директора з виховної роботи, практичний психолог

1

2

3

4

21

Спрямувати роботу батьківського лекторію на вивчення проблем щодо здійснення превентивного виховання в сім’ї з метою надання кваліфікованої психологічної допомоги

Протягом року

Адміністрація, заступник директора з виховної роботи, практичний психолог

Заходи щодо захисту дітей-сиріт та дітей,

позбавлених батьківського піклування

22

Провести аналіз умов проживання в сім’ях опікунів дітей-сиріт

Вересень

Грудень

заступник директора з виховної роботи,

23

Провести поглиблений медичний огляд дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки

Жовтень

заступник директора з виховної роботи, медична сестра

24

Провести діагностику негативно-емоційного стану дитини

Вересень

заступник директора з виховної роботи, практичний психолог

25

Організувати профорієнтаційну роботу з учнями 9-х класів

Лютий

заступник директора з виховної роботи, практичний психолог

26

Залучати учнів до участі у конкурсах, турнірах, спортивних змаганнях

Протягом року

заступник директора з виховної роботи,

учитель фізичної культури

Упровадження здоров’язберігаючих технологій

27

Формувати вміння й навички реалізації здорового способу життя, відповідального ставлення до власного здоров’я шляхом проведення превентивної роботи в класах, школі

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, класні керівники, учитель фізичної культури

28

Провести медичне обстеження учнів

Відповідно до графіка

Медична сестра

29

Контролювати та аналізувати стан здоров'я школярів

Відповідно до графіка

Адміністрація школи,

медична сестра

30

Використовувати у виховній роботі активні методи з питань профілактики ВІЛ-СНІДу

Протягом року

Педагогічний колектив школи

31

Забезпечити участь школярів у освітньо-виховних акціях до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

Листопад

Педагогічний колектив школи

1

2

3

4

32

Формувати усвідомлення учнями власних пріоритетних цінностей, необхідних для повноцінного життя

Протягом року

Класні керівники, учителі-предметники

33

Організовувати зустрічі учнів із лікарями, спеціалістами прокуратури, суду, працівниками служби у справах неповнолітніх

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, медична сестра

34

Залучати учнів до участі в роботі спортивних секцій школи

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, класні керівники, учитель фізичної культури

35

Активізувати просвітницьку роботу з батьками щодо попередження шкідливих звичок серед учнів

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, практичний психолог

36

Оформити постійну виставку літератури за даною тематикою

Відповідно до графіка

Бібліотекар

37

Скласти картотеку статей періодичних видань із питань превентивного виховання школярів

Вересень

Бібліотекар

Профілактика злочинності та запобігання бездоглядності серед дітей

та захисту прав учнів

38

Провести оцінку рівня знань учнів про права дитини

Грудень

Класні керівники

39

Спланувати роботу щодо ознайомлення учнів з основними положеннями Конвенціїї ООН про права дитини, законодавчих актів України

Грудень

Заступник директора з виховної роботи, учитель історії та права, класні керівники

40

Надавати інформацію про види відповідальності підлітків за протиправні дії

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, учитель історії та права, класні керівники

41

Скласти індивідуальні плани роботи з учнями, які знаходяться на внутрішкільному обліку

Вересень

Заступник директора з виховної роботи, класні керівники

1

2

3

4

42

Проводити щотижня виробничі наради щодо причини пропусків занять учнями та дисциплінарних порушень

Щотижня

Адміністрація школи

Захист дітей від фізичного та психічного насильства

43

Ознайомити вчителів з мірою відповідальності за виконання покладених на них обов’язків

Відповідно до графіка

Адміністрація

44

Провести профілактичні заходи щодо виявлення ознак вживання учнями алкоголю, тютюну, наркотичних речовин

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, класні керівники

45

Проводити індивідуальну роботу з дітьми з неблагополучних сімей

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, класні керівники

46

Здійснювати контроль щодо виявлення й поширення фактів жорстокого поводження з дітьми працівників, учнів школи та притягнення їх до дисциплінарної відповідальності

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, психолог класні керівники

Здійснення контролю за дотриманням правопорядку

та етичних норм поведінки учнів у громадських місцях

47

Проводити інформаційно-роз’яснювальну роботу з батьківською громадськістю щодо необхідності виховання в сім’ї високих морально-етичних рис в учнівської молоді

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, психолог, класні керівники

48

Обговорювати питання щодо здійснення контролю з боку батьків за порушенням етичних норм поведінки та правопорушень їхніх дітей під час перебування в ігрових залах, комп’ютерних клубах і громадських місцях

Протягом року

Заступник директора з виховної роботи, психолог, класні керівники

Співпраця з родиною

Залучення сім’ї й громадськості до педагогічного процесу, аналіз і оцінка результатів, прогнозування його розвитку

1

2

3

4

49

Провести загальношкільні батьківські збори «Роль сім’ї і школи у вихованні дітей»

Лютий

Адміністрація

50

Організувати спільну діяльність школи і сім’ї з учнями, що потребують особливої уваги

Протягом року

Адміністрація

51

Залучити батьків до участі в загальношкільних, класних, позаурочних заходах

Протягом року

Адміністрація

Взаємодія школи з позашкільними закладами,

громадськими організаціями

52

Залучити працівників позашкільних, громадських, правоохоронних організацій до проведення гуртків

Протягом року

Адміністрація школи

53

Провести індивідуальні бесіди з представниками громадських організацій щодо участі в навчально-виховному процесі

Протягом року

Адміністрація школи

54

Проводити спільні рейди «Урок», «Діти вулиці», «Вокзал» з представниками правоохоронних органів

Протягом року

Адміністрація школи

VII. Методичне обєднання класних керівників

VIII. Робота учнівського самоврядування

План роботи Великої учнівської родини «З Україною і Богом в серці»

на 2019/2020 н.р.

п/п

Тема виховної діяльності

Форма виховної діяльності

Дата проведення

 

Відповідальні

Свято Першого дзвінка. День знань.

Лінійка

вересень

Мікрофон

Визначення структури ради ВУР на навчальний рік

круглий стіл

Вересень

ПО, Класоводи

Вибори шкільного голів осередків

Вибори

Вересень

Рада учнівського самоврядування

- Тематичні лінійки(за окремим планом)

Лінійка

Вересень

Мікрофон

Планування роботи шкільної ради ВУР

засідання

 Вересень

Рада учнівського самоврядування, ПО

Робота осередків (розподіл доручень)

круглий стіл

Вересень

Рада учнівського самоврядування,ПО

Навчання для нових членів ВУР

засідання

Вересень-Жовтень

Рада учнівського самоврядування

Скринька пропозицій щодо змін шкільного життя

Вересень

Всезнайко

Засідання шкільної ради

Засідання

вересень

Всезнайко

Лінійка пам’яті «Уклонімося низько до землі тим,хто в серці вічно буде жити»

лінійка

Вересень

Мікрофон

Урочиста лінійка –памяті бійця АТО – Івана Воробля «Горить свіча на серці України». Участь у поминальній панахиді.

лінійка

Вересень

Варта

Свято Урожаю

виставка

Вересень

Варта та порядку

Флеш-моб День Миру

Флеш-моб

Вересень

Всезнайко

Акція «Зробимо школу затишною»

акція

Вересень

Варта

Рейд-перевірка «Як ми чергуємо»

рейд

Вересень

Сюрприз, Варта

Випуск шкільної газети «Шкільне життя»№ 1

газета

Вересень

Мікрофон, Сюрприз

Анкетування «Моє хоббі, Чим я цікавлюся»

анкетування

Вересень

Всезнайко

Участь у святкуванні «Дня працівників освіти»

засідання

Вересень

Рада учнівського самоврядування

Конкурс газет-вітань для вчителів

конкурс

Жовтень

Мікрофон

День самоврядування «Подарунок вчителям»

лінійка

Жовтень

Рада  учнівського самоврядування

День Вчителя

вогник

Жовтень

Волонтер,Сюрприз

Благодійна акція з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку «Коли серця теплом зігріті»

акція

Жовтень

Варта

Тематичні лінійки(за окремим планом)

виставка

Жовтень

Варта

Акція «Зовнішній вигляд-складова іміджу»

акція

Жовтень

Мікрофон. Варта

День українського козацтва «Козацький забави»

конкурс

Жовтень

Сюрприз, Волонтер, Мікрофон

Рейд –перевірки(виконання домашніх завдань 5-7 кл.)

конкурс

Жовтень

Всезнайко

Осінній Бал «Красуня осінь-чарівниця»

бал

Жовтень

Мікрофон

Жовтень

Всезнайко

День довкілля «Мій двір –моя турбота»

конкурс

Жовтень

Варта

Рейд-перевірка «Чергування по школі»

рейд

Жовтень

Варта

Засідання осередків учнівського самоврядування

засідання

Листопад

Рада  учнівського самоврядування

Тематичні лінійки(за окремим планом)

лінійка

Листопад

Всезнайко

Фестиваль патріотичної пісні,прози,поезії«Свята Покрова»

конкурс

Листопад

Мікрофон

«Голгофа України» Лінійка, присвячена пам’яті жертв голодомору та політичних репресій 1932-1933 р.р.

лінійка

Листопад

Всезнайко

Випуск шкільної газети «Шкільне життя»№ 1

Інформаційна сторінка

Листопад

Всезнайко

Мама тато , я –спортивна сімя

Конкурсна програма

Листопад

Сюрприз

Лінійка «Толерантність в нашому житті»

лінійка

Листопад

Всезнайко

Акція «Творимо добро для себе»

акція

Листопад

Варта

Чергування учнів

рейд

Листопад

Рада учнівського самоврядування

Благодійна акція «Від серця до серця»

акція

Листопад

Волонтер, Сюрприз

Рейд-перевірка стану підручників

рейд

Листопад

Всезнайко

Огляд-конкурс на кращукласну кімнату

огляд-конкурс

Листопад

Варта

Звіт про роботу ВУР

лінійка

Листопад

Мікрофон

Акція «Чисте взуття-чисті легені»

акція

Листопад

Варта

Конкурс на кращий зошит

конкурс

Листопад

Всезнайко

Засідання учнівської ради

засідання

Грудень

Рада учнівського самоврядування

Прес-конференція «Зупинімо СНІД разом!»

конференція

Грудень

Всезнайко

Тематичні лінійки(за окремим планом)

акція

Грудень

Варта

Випуск стіннівок до Свята Миколая

конкурс

Грудень

Всезнайко

Вечір відпочинку «Епоха лицарська скінчилась, та зосталися лицарські серця»

свято

Грудень

Мікрофон

Конкурс «Замість ялинки зимовий букет»

Конкурс

Грудень

Варта

Рейд-перевірка «Ні-запізненням!»

рейд

Грудень

Варта

Рейд-перевірка «Чергування в школі»

рейд

Грудень

Варта

Випуск новорічних газет-вітань

виставка

Грудень

Всезнайко

Участь в концертій програмі «Ой хто, хто Миколая любить?»

концерт

Грудень

Варта

Свято «Новорічна круговерть» для старшокласників

свято

Грудень

Мікрофон

Свято «На балу у Попелюшки»

свято

Грудень

Варта

Вивчення думок учнів за допомогою анкетування з питань «Зимові канікули». Засідання ради учнівського самоврядування

засідання

Грудень

Рада учнівського  самоврядування

Конкурс «Віншуємо радість всім людям на добро»

конкурс

Січень

Мікрофон

Свято до дня Соборності «Розквітай,моя Україно»

свято

Січень

Мікрофон

Рейд- перевірка  «Якісне  чергування  по школі»

рейд

Січень

Варта

Проведення  творчого навчання учнівського самоврядування

Круглий  стіл

Січень

Рада  учнівського самоврядування

Акція  «Літера  «Н» в  класному журналі»

Акція

 Січень

Всезнайко

Тематичні лінійки(за окремим планом)

лінійка

Січень

Сюрприз

Літературна композиція  до пам’яті  героїв Крут «Вічну славу здобували  Україні біля  Крут»

Літературна композиція

Січень

Мікрофон

Засідання  ради  учнівського самоврядування

Засідання

Лютий

Рада  учнівського

самоврядування

Акція  «Як  ти виконуєш  домашнє  завдання?»

Акція

Лютий

Всезнайко

День памяті Небесної Сотні

Вечір-реквієм

Лютий

Мікрофон, Волонтер

Конкурс «Умілі руки»

Конкурс

Лютий

Варта

Тематичні лінійки(за окремим планом)

Лінійка

Лютий

Варта

Святкова «Пошта Закоханих»

Конкурс

Лютий

Мікрофон, Сюрприз

Рейд-перевірка роботи чергових

рейд

Лютий

Варта

Конкурсно-роважальна програма

«Хлопці чи Дівчата»

Конкурс – свято

Лютий

Мікрофон

Лінійка пам’яті «Відлуння афганських гір»

Лінійка

Лютий

Всезнайко

Рейд-перевірка стану підручників

Конкурс-свято

Лютий

Всезнайко

Цікаві перерви для учнів молодших класів

ігри

Лютий

Мікрофон,Сюрприз

Засідання ради учнівського самоврядування

Засідання

Березень

Рада  учнівського самоврядування

Робота над проєктами

Проект

березень

Мікрофон

Тематичні лінійки(за окремим планом)

Лінійка

Березень

Рада учнівського самоврядування

Виставка малюнків «Листівка для мами»

Виставка

Березень

Варта

Конкурс плакатів «Вітаємо, любі дівчата,жінки!»

конкурс

Березень

Сюрприз

Творчий конкурс  «Шлях до кобзаря»

Конкурс

Березень

Мікрофон

Акція «Клумба-Серце матері солдата»

Акція

Березень

ВУР

Акція «Прибери могилу –віддай шану солдату»

Акція

Березень

Мікрофон

Рейд-перевірка щоденників

Рейд

Березень

Варта

Рейд- перевірка «Як ми чергуємо»

Рейд

Березень

Варта

Конкурс «Краща класна кімната»

Конкурс

Березень

Варта

Турнір з тенісу

Турнір

Березень

Сюрприз

Весняна толока

толока

 

Березень

Варта, Волонтер, Сюрприз

Акція «Курінню-ні!»

Акція

Березень

Сюрприз

Засідання шкільного самоврядування

Засідання

Квітень

Рада учнівського самоврядування

92

День гумору та сміху

«Шкільна гуморина»

Конкурс на кращу гумореску, усмішку, анекдот.

Конкурс

Квітень

Мікрофон

Випуск стінгазет «Смішне про нас»

Виставка

Квітень

Всезнайко

Акція «Посади квітку»

Акція

Квітень

Варта

Рейд-перевірка «Санітарний режим в класах»

Рейд

Квітень

Варта

Весняна ярмарка

Ярмарка

Квітень

Мікрофон

Тиждень етикету

Конкурс

Квітень

Всезнайко

Акція «Допоможемо малюкам»

Акція

Квітень

Варта

Конкурс духовної пісні

Конкурс

Квітень

Варта

Тематичні лінійки(за окремим планом)

Конкурс

Квітень

Всезнайко

Виготовлення та розповсюдження маків до Дня Пам’яті та Примирення

Акція

Квітень

Всезнайко

Організація цікавих перерв для учнів молодших класів

Ігри

Квітень

Варта

Конкурс «Писанка»

Конкурс

Квітень

Варта

Година спілкування «Великдень у житті Українців»

Година спілкування

Квітень

Мікрофон

День пам’яті Чорнобильської трагедії «Світ про Чорнобиль пам’ятає»

Година спілкування

квітень

Мікрофон

Виставка тематичних стіннівок

Виставка

Квітень

Всезнайко

Засідання шкільного активу

Планування

Травень

Рада учнівського самоврядування

Відзначення Дня Матері.

Святковий концерт «Від  щирого серця»

Концерт

Травень

Мікрофон

Конкурс малюнків «Моя мама-найкраща»

Акція

Травень

Всезнайко

Флеш-моб «Вишиванка у серці моїм»

Флеш-моб

Травень

Варта

День Пам’ятітапримирення

Реквієм

Травень

Всезнайко

Конкурс  читців «Живі у пам’яті народній»

Конкурс

Травень

Мікрофон

113

Звіт про роботу учнівського самоврядування за 2018-19 н.р.

Конкурс

Травень

Мікрофон

114

Останній Дзвоник

Лінійка

Травень

Мікрофон

115

 

IX. Тематика загальношкільних тематичних лінійок

п/п

Назва лінійки

Дата проведення

відповідальний

Лист на війну

1

Урочиста лінійка , присвячена Дню знань. Організаційна. «Налаштовуємось на навчально – виховну хвилю…»

03.09

Адміністрація школи

11

2

Золоті правила учня Камянківської школи

09.09.

Учнівська родина

10

3

Правила дорожнього руху – гарант твого життя. Зустріч із поліцейськими.

16.09

Міхневич А.Л., 11 кл.

9 клас

4

«Ми- діти України-за мир на планеті Земля”.

23.09

Гавриляк О.В 10 кл.

8 клас

5

«Зігріймо серце добротою» (До Дня людей похилого віку»

30.09

Демчук Н.В., 9 кл.

7 клас

6

«Бережи здоров’я змолоду!»

07.10.

Курило І.П. 8кл.

6 клас

7

Про що говорить твій зовнішній вигляд

21.10.

Козуб І.М., 7кл.

5клас

9

Яку роль відіграє сніданок у твоєму житті.

04.11.

Гуцайлюк Н.Б., 6 кл.

4клас

10

«Бринить, чарує і пянить» (до Дня мови).

11.11.

Старинська І.В., 5клас.

3 клас

11

«Світ без насилля».

18.11.

Міхневич А.Л., 11 кл

2

12

Зроби свій вибір на користь здоровя.

25.11.

Гавриляк О.В.9 кл.

1

13

Антинікотинова пропаганда «Ми за здоровий спосіб життя».

02.12.

Демчук Н.В., 9кл.

11

14

Закон на захисті твоїх прав.. До Міжнародного Дня прав людини.

09.12.

Курило І.П., 8кл.

10

15

Миколай крокує світом

І до нас він завітає теж.

16.12.

Козуб І.М.,

7кл.

9

16

Підсумки виховної діяльності за І семестр 2019-20 н.р.

23.12.

Учнівська родина

8

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

До ЗНО з БІОЛОГІЇ залишилося:
0
3
міс.
1
3
дн.
1
8
год.
Готуйся до ЗНО разом із «Всеосвітою»!