План - таблиця - це ,умовно кажучи, така пустографка де можна записати: прізвища учнів, клас, предмети, що веде вчитель, проставить дати робіт тематичного контролю і в примітці прописувати- чи здав учень, чи ні, чи якіст інші записи. Для мене це типу зручний чорновик.











