Так, щорічно у квітні-травні у закладах освіти проводиться День цивільного захисту (або Тиждень безпеки дитини), щоб відпрацювати практичні навички та знання учнів і персоналу щодо дій під час надзвичайних ситуацій (повітряні тривоги, мінна небезпека, пожежі), відпрацювати евакуацію та засвоїти правила безпечного життя, що є важливою частиною навчання, особливо в умовах війни.