Сьогодні о 18:00
Вебінар:
«
Створюємо квести та вебквести для роботи у класі та дистанційно
»
Взяти участь Всі події

План портфоліо досягнень учня

Опис документу:
1. Титульний аркуш – назва управління освіти, якому підпорядковано заклад, назва закладу освіти, назва гуртка, прізвище, ім’я по батькові гуртківця та прізвище, ім’я по батькові керівника гуртка. 2. Візитна карта гуртківця – назва загальноосвітнього та позашкільного навчальних закладів, адреса та телефон для контакту визначення творчої та наукової теми над якою працює учень, особисті завдання.
Перегляд
матеріалу
Отримати код

Авторська розробка

методист з ДГО -

Запорізька Неля

Миколаївна

Біловодськ - 2018

План порт-фоліо досягнень учня

  1. Титульний аркуш – назва управління освіти, якому підпорядковано заклад, назва закладу освіти, назва гуртка, прізвище, ім’я по батькові гуртківця та прізвище, ім’я по батькові керівника гуртка.

  2. Візитна карта гуртківця – назва загальноосвітнього та позашкільного навчальних закладів, адреса та телефон для контакту визначення творчої та наукової теми над якою працює учень, особисті завдання.

  3. Презентація творчих робіт (фотографії). Відгуки, рецензії на творчі роботи, рекомендації щодо участі в різноманітних заходах.

  4. Відзнаки: грамоти, дипломи, лист-подяки батькам тощо.

  5. Інформація про участь в олімпіадах, конкурсах та інших заходах. Самозвіт про участь.

  6. Рефлексивне порт-фоліо: залікові роботи, робота з літературою, статті, малюнки, фото, відео-роботи та презентації.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.