План-конспект уроку німецької мови у 3 класі на тему: "Das ist meine Familie"

Німецька мова

17.01.2021

920

0

11

Для кого: 3 Клас
Опис документу:
Тип даного уроку з німецької мови: урок закріплення та застосування знань, умінь та навичок учнів. Містить в собі різні дидактичні вправи та завдання, а також наочний матеріал для вчителя. Дуже корисний навчальний матеріал для всіх!
Перегляд
матеріалу
Отримати код

План-конспект уроку німецької мови у 3 класі

Тема: Das ist meine Familie.

Цілі:

Практична: активізувати лексику по темі «Сім’я»; учити вести бесіду в комунікативній ситуації «Сім’я мого друга»; розвивати навички читання, усного мовлення, письма.

Освітня: навчити учнів логічно будувати усну розповідь про сім’ю.

Розвивальна: розвивати комунікативні здібності учнів, увагу, пам’ять, мислення учнів; удосконалювати вміння монологічного та діалогічного мовлення.

Виховна: виховувати шанобливе ставлення до сім’ї.

Тип уроку: урок закріплення та застосування знань, умінь та навичок.

Обладнання: підручник, роздатковий матеріал, малюнки учнів (Родове дерево), тематичні картинки, унаочнення для уроку.

Хід уроку

І. Організаційний момент. Привітання, повідомлення теми та цілей уроку (2хв.)

Der Lehrer begrüßtdieSchüler. Die Schülernehmen Plötze und der Klassenordner teilt mit, wer heute fehlt und welcher Wochentag heute ist.

- Guten Tag, Kinder! Begrüßt unsere Gäste! Setzt euch. Die Klasse 3 ist zum Unterricht bereit. Wer hat heute Klassendienst? Wer fehlt heute? Wer kann sagen, welches Thema wir lernen?

II. Фонетична розминка (3 хв.)

1. − Wiederholen wir das Gedicht «Utas Familie».

Hört mir zu und sprich mir nach:

Guten Tag, ich heiße Uta.

Uta heißt auch meine Mutter.

Meine Schwester heißt Konstanze.

Sie kann singen, sie kann tanzen.

Meine Oma heißt Ruth.

Sie ist lustig, sie ist gut.

Mein Vater heßit Ernst.

Er ist klug, er ist ernst.

Mein Opa heißt Günter.

Er ist sportlich, er ist munter.

Фонетична зарядка проводиться з допомогою плаката (зорова опора).

ІІІ. Основна частина уроку (30 хв.)

1. Повторення лексики попереднього уроку (5 хв).

  • In der vorigen Stunde haben wir neue Wörter gelernt. Bildet ein Blümchen mit diesen Wörtern.

(Учні повинні вибрати пелюстки зі словами по темі і утворити квіточку. Прочитати і перекласти слова.)

2. Розвиток усного мовлення (7 хв). Перевірка домашнього завдання. Презентація підготовлених малюнків по темі «Das ist meine Familie». Повідомлення учнів (до 8 речень).

3. Розминка (1хв.) «Sonne, Sonne, scheine, scheine!» (Учні повторюють за вчителем і показують)

Sonne, Sonne, scheine, scheine!

Auf meine Beine, auf meine Arme,

Auf meinen Kopf, auf mein Haus.

O, Sonne, komm heraus!

O, Sonne, komm heraus!

4. Розвиток навички письма. Робота в парах (7 хв.).

Учні отримують картки, на яких написані речення без відступів між словами. Потрібно розділити слова, записати речення на картках. Прочитати утворені речення та перекласти.

In meiner Familie sind fünf Personen.

Meine Großmutter heißt Maria.

Ich habe zwei Bruder, Oleg und Sascha.

Фізкультхвилинка (2 хв.)

Punkt, Punkt, Komma, Strich,

Fertig ist das Mondgesicht,

Und zwei kleine Ohren dran,

Fertig ist der Hampelmann.

Seid ihr müde?

Steht auf!

Wir machen die Gymnastik.

5. Розвиток навичок аудіювання та діалогічного мовлення(8 хв.).

Діти, а чи знаєте ви родичів своїх друзів? Давайте розпитаємо один одного, як звуть батьків, сестричку, чи братика вашого сусіда по парті.

Zuerst hört ihr einen Dialog und dann bildet einen ähnlichen.

- Hallo!

- Hallo!

- Wie heißt du?

- Ich heiße Tanja. Und wie heißt du?

- Ich heiße Olja. Hast du einen Bruder?

- Nein. Ich habe zwei Schwester – Julja und Maria. Und du?

- Ich habe Geschwister, einen Bruder Saschko und eine Schwester Olena.

- Meine Familie ist auch groß. Ich habe noch eine Oma und einen Opa.

Учні отримують по 3 смужки паперу з репліками. Потрібно поставити речення у правильному порядку і прочитати діалоги.

V. Заключна частина уроку (3-5хв.).

1. Підсумки.

Kinder, ihr habt heute sehr tüchtig und fleißig gearbeitet. Was war interessant? Was war schwer?

2. Домашнє завдання.

Macht eure Tagеbücher auf und schreibt die Hausaufgabe auf.

übung 6, Seite 32 (письмово).

3. Оцінювання.

Die Stunde ist zu Ende. Auf Wiedersehen!

InmeinerFamiliesindfünfPersonen.

MeineGroßmutterheißtMaria.

IchhabezweiBruder,OlegundSascha.

InmeinerFamiliesindfünfPersonen.

MeineGroßmutterheißtMaria.

IchhabezweiBruder,OlegundSascha.

InmeinerFamiliesindfünfPersonen.

MeineGroßmutterheißtMaria.

IchhabezweiBruder,OlegundSascha.

InmeinerFamiliesindfünfPersonen.

MeineGroßmutterheißtMaria.

IchhabezweiBruder,OlegundSascha.

  • Hallo! Ich heiße Olja. Wie heißt du?

  • Hallo! Ich heiße Tina!

  • Hast du einen Bruder?

  • Ich habe einen Bruder Tomas.

  • Wie heißt deine Mutter?

  • Meine Mutter heißt Monika.

  • Guten Tag! Wie heißt du?

  • Guten Tag! Ich heiße Sofia.

  • Wie heißt deine Schweter?

  • Meine Schwester heißt Olena.

  • Ist deine Familie groß?

  • Meine Familie ist nicht groß. Ich habe eine Mutter, einen Vater und eine Schwester.

  • Hallo! Ich heiße Olja. Wie heißt du?

  • Hallo! Ich heiße Tina!

  • Haßt du einen Bruder?

  • Ich habe einen Bruder Tomas.

  • Wie heißt deine Mutter?

  • Meine Mutter heißt Monika.

  • Guten Tag! Wie heißt du?

  • Guten Tag! Ich heiße Sofia.

  • Wie heißt deine Schweter?

  • Meine Schwester heißt Olena.

  • Ist deine Familie groß?

  • Meine Familie ist nicht groß. Ich habe eine Mutter, einen Vater und eine Schwester.

Guten Tag, ich heiße Uta.

Uta heißt auch meine Mutter.

Meine Schwester heißt Konstanze.

Sie kann singen, sie kann tanzen.

Meine Oma heißt Ruth.

Sie ist lustig, sie ist gut.

Mein Vater heßit Ernst.

Er ist klug, er ist ernst.

Mein Opa heißt Günter.

Er ist sportlich, er ist munter.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Німецька мова

17.01.2021

920

0

11

Для кого: 3 Клас