Наше місце у природі!
Жити за накресленнями природи – це і є здоровий спосіб життя. Він не лише корисний для нашого довголіття, але й важливий для виживання виду Homo sapiens. Ми ж не хочемо, щоб стихія знищила нас, як вид, котрий опирається гармонійному співіснуванню зі світом Природи?