"Однією з найбільш злісних помилок є думка, що педагогіка — це наука про дитину, а не про людину. Немає дітей — є люди, але з іншим масштабом понять, іншими джерелами досвіду, іншими прагненнями, іншою грою почуттів. Сто дітей – сто людей, яке не колись там завтра, але вже тепер, сьогодні вже люди" Януш Корчак











