Зима-чудова пора!! Діти та дорослі з нетерпінням чекають цієї пориб а що ж можна робити та чим себе зайняти в цю чудову пору року? Про це співається у пісні на слова Надії Семеної, музика- Ольги Маєвської "Ми зимою". Пісню можна заспівати зі старшими дошкільнятами або ж молодшими школярами або ж з меншими дошкільниками виконати рухливу вправу з імітацією рухів. Посилання на відео до пісні https://youtu.be/fnwNzwO3ifY?si=v2iULQRuz3HqckCl











