Осінь - це чудова пора року. Часто її називають золотим періодом. Чому, запитаєте ви? А тому що, коли приходить осінь все навколо покривається золотом. . Недарма саме цей час року надихає творчих людей на новi роботи. Фотографів - на нові фото-проекти, художників - на нові картини, поетів - на нові поезії. А що для нас осінь? Осінь — це сухі кленові листочки, що опадають з дерев. Осінь –це прохолода вранці ,а вдень – тепло. Це — дощові дні, коли приємно дивитися на яскраві кольори, які в цей час, особливо природні.. Осінь — це повітря наповнене запахом сухого листя, дощу,стиглих яблук та осінніх квітів. Осінь –це найбагатша, найщедріша пора. Осінь – це вересень,жовтень і листопад. Пісня "Художнице-осінь" музика-Ольга Маєвська, слова-Надія Семена, допоможе дітям ще більш відчути красу та барви цієї чарівної пори року. Посилання на відео до пісні https://youtu.be/8Haz-tW7Bj8?si=1Y2nGEueSItlMNTM











