Щасливе дитинство - це не час, коли у тебе багато іграшок, друзів по пісочниці і дитячий садок. Щасливе дитинство - це коли тобі дають можливість бути собою, розвиватися, творити, відчувати себе важливим і цінним, вчитися приймати рішення і нести за них відповідальність.
Пропоную гарну пісеньку "Щасливе дитинство" музика Ольги Маєвської, слова РОЯ. Посилання на вірш @http://www.poetryclub.com.ua/virshyky/getpoem.php?id=561622
Модна весело затанцювати, а із старшими діточками і заспівати
Посилання на відео до пісні https://youtu.be/DxHWZcfmWMA











