Письмо великої букви Ю, слів з нею

Українська мова

Для кого: 1 Клас

09.09.2021

56

1

0

Опис документу:
Письмо великої букви Ю, слів з нею Мета: учити писати велику букву Ю; вправляти в письмі підготовчих елементів великої букви Ю; звернути увагу на написання елементів великої букви Ю; порівняти з малою ю, визначити відмінність; розвивати зв’язне мовлення та спостережливість, уміння аналізувати, порівнювати; виховувати охайність і уважність.
Оберіть документ з архіву для перегляду:
Перегляд
матеріалу
Отримати код


Ю

ра

ля

стина

ліан

хим



Перегляд
матеріалу
Отримати код

Письмо великої букви Ю, слів з нею

Мета: учити писати велику букву Ю; вправляти в письмі підготовчих елементів великої букви Ю; звернути увагу на написання елементів великої букви Ю; порівняти з малою ю, визначити відмінність; розвивати зв’язне мовлення та спостережливість, уміння аналізувати, порівнювати; виховувати охайність і уважність.

Хід уроку

1.Вступна частина

Організація класу

2.Основна частина

2.1.Повторення вивченого матеріалу

1)звукові аналітико-синтетичні вправи

Читання складової таблиці

Читання слів

2.2. Звуко-буквений аналіз

-Відгадайте загадку. Зробіть звуко-буквений аналіз слова-відгадки.

Всім обід готує мама.

Ось бере вона петрушку,

Інші додає приправи-

Будем їсти смачну…(юшку)

2.3.Повідомлення теми та мети уроку

-Які імена на букву Ю ви знаєте? А чи можете ви їх записати? Чому?

-Отже чого на уроці ми сьогодні будемо навчатися?

2.4.Вивчення нового матеріалу

Порівняння друкованої та рукописної літер Ю.

Повторення розліновки зошита

Правила сидіння під час письма

Написання великої букви Ю:

-в повітрі;

-за вчителем;

- по пунктирах;

-в рядку.

Написання буквосполучень «Юл», «Юр».

-Пригадайте коли пишеться велика літера.

-Прочитайте буквосполучення.

Діти виконують завдання в зошиті.

Написання слів «Юрко», «Юля»

-Прочитайте слова, як вони пишуться?

- Із цими двома словами складіть речення.

-З кількох слів складається ваше речення.

-Як починаємо писати речення?

Написання речень.

Робота над ребусами

3.Заключна частина. Рефлексія

-Що нового навчилися на уроці? Що сподобалося? Які вміння хотіли б вдосконалити?





































Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу.

Нещодавно завантажили