Підсумковий урок з природознавства за рік, 4 клас

Опис документу:
Мета підсумкового уроку: -навчальна:перевірити та оцінити знання учнів з вивчених тем розвивальна: -розвивати абстрактне мислення; -виховна: виховувати самостійність учнів,їх почуття відповідальності.

Відображення документу є орієнтовним і призначене для ознайомлення із змістом, та може відрізнятися від вигляду завантаженого документу. Щоб завантажити документ, прогорніть сторінку до кінця

Перегляд
матеріалу
Отримати код

УРОК №………….

ТЕМА: «ПІДСУМКОВИЙ УРОК»

Мета:навчальна:перевірити та оцінити знання учнів з вивчених тем

розвивальна:розвивати абстрактне мислення;

виховувати самостійність, почуття відповідальності.

Тип уроку:повторення та узагальнення знань.

Обладнання: зошити для к.р, роздатковий матеріал.

ХІД УРОКУ

I.ОРГАНІЗАЦІЯ ПОЧАТКУ УРОКУ

Привітання, перевірка присутніх, необхідного обладнання на партах.

II. ВИКОНАННЯ РОБОТИ

4 рівня, 2 варінта

Критерії оцінювання: 1 – 6 пит. – 1 бал; 7-8 пит. – 1,5 бали; 9 пит. – 3 бали   

III. ПІДСУМОК УРОКУ І ДОМАШНЄ ЗАВДАННЯ

Здання робіт на перевірку; повторити матеріал § 1-5.

І варіант

1.    У зоні мішаних лісів ростуть листяні та хвойні дерева.

а) Так                                 б)   Ні

2.   На якому материку ми живемо?

а) Євразія; б) Австралія;в) Південна Америка.

3.     Для збереження природи у степовій зоні створено Карпатський заповідник.

а) Так                                 б)   Ні

4.   Пісок , каміння -це тіла:

а) живої природи б) неживої природи          

5.    З якими країнами межує наша держава на півночі?

а) Білоруссю; б) Молдовою; в) Росією. 

6.     Які організми лісу є споживачами?

  а) береза, калина, дуб; б) заєць, кабан, куниця; в) гриби, личинки, бактерії.

7.Назвіть збільшувальні прилади…

8. В чому вимірюється маса?

9.Що вивчає наука астрономія?

10.Навіщо потрібні спостереження за природою?

11.  Запиши характерні ознаки клімату зони степу.

Зима _______________________________________________

Літо_______________________________________________

12. Що ти зробив для збереження природи рідного краю?

ІІ варіант

1.     Який материк на Землі омивається всіма океанами?

а) Австралія; б) Євразія; в) Африка.

2.   Безкраї рівнинні простори – це зона степу

а)  Так                                           б) Ні

3.      На якому материку розміщена наша держава?

а) в Австралії; б) в Євразії; в) в Антарктиді.

4.   Рослини, тварини -це тіла:

а) живої природи б) неживої природи          

5.    Які організми лісу є виробниками?

 а) береза, ялина, дуб       б)  заєць, миша, куниця  в)  гриби, бактерії, личинки.

6.     Земля — це:

а) планета;б) зірка; в) зоряна система.

7.Назвіть вимірювальні прилади…

8. В чому вимірюється об'єм?

9.Що вивчає наука хімія?

10.Навіщо потрібні експеременти?

11.Запиши характерні ознаки клімату зони мішаних лісів.

Зима _______________________________________________

Літо _______________________________________________ 

12.Що ти зробив для збереження природи рідного краю?

Зверніть увагу, свідоцтва знаходяться в Вашому особистому кабінеті в розділі «Досягнення»

Всеосвіта є суб’єктом підвищення кваліфікації.

Всі сертифікати за наші курси та вебінари можуть бути зараховані у підвищення кваліфікації.

Співпраця із закладами освіти.

Дізнатись більше про сертифікати.

Приклад завдання з олімпіади Українська мова. Спробуйте!