1 вересня
Перший урок на тему: «З Україною в серці"
Швидко промайнуло тепле літечко і ось вжевересень покликав вас до школи.
За літо ви набралися сил, подорослішали. Адже попереду нас чекаєцікава і напружена робота. Сьогодні ми з вами поведемо розмову про найдорожче серцю кожної людини.











































